Vítejte » IQ test: Najděte mývala ukrytého ve stánku s ovocem.

IQ test: Najděte mývala ukrytého ve stánku s ovocem.

Un défi visuel pour tester votre QI en seulement 30 secondes !

Možná jste si všimli, že vizuální testy pro dospělé jsou na sociálních sítích velmi populární. Věděli jste proč? Jsou to koníčky, které vás nejen baví, ale také vám pomohou procvičit vaše vizuální a mentální schopnosti. Pokud si chcete zdokonalit své pozorovací schopnosti nebo jen otestovat svou intelektuální úroveň, není nic lepšího než tyto vizuální hry! Dnes budete obslouženi!

Vizuální úkol: „Najdeš mývala na obrázku?“

Na obrázku výše vidíte ilustraci stánku s ovocem a zeleninou, prodavačku a její zákazníky. Zdá se však, že lidé nejsou jediní, kdo má o tyto šťavnaté a čerstvé potraviny zájem. Ve vší té vřavě se skrývá mýval. Vaším dnešním úkolem je najít toto zvířátko. Časový limit je 30 sekund. Než spustíte časovač, věnujte čas soustředění.

Reto visual | Geniální Gurú

Vizuální test: reakce na test

Třicet vteřin vypršelo! Nenašli jste mývala? Dáváme vám další šanci ji najít. Tentokrát vám dáme malou nápovědu, ale na vyřešení této vizuální hádanky budete mít už jen 15 sekund!

Nápověda:

Je třeba věnovat větší pozornost vnitřku stánku, nikoli lidem nebo vnějšímu prostředí.

Ještě jsi nenašel mývala, který se schovával v tom stánku s ovocem? Pak je čas odhalit řešení tohoto vizuálního testu.

Řešení:

Někteří lidé si mysleli, že zvíře před stánkem se zeleninou vpravo je mýval. Ve skutečnosti se toto zvířátko skrývá za banány a rajčaty na levé straně obrázku.

Solución del reto visual | Geniální Gurú

Pokud se vám podařilo mývala najít, gratulujeme! Máte skutečný smysl pro pozorování, bystrý zrak a především smysl pro detail, který vám umožnil věnovat pozornost každému zákoutí obrazu. Pokud se vám naopak nepodařilo určit polohu mývala navzdory nápovědě, musíte si to ještě procvičit. Nedělejte si s tím starosti. Stačí pravidelně provádět vizuální kontrolu. Můžete si vybrat z našeho seznamu vizuálních výzev. Zjistíte, že vaše vizuální a mentální schopnosti se cvičením zlepšují!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.