Vítejte » NOVINKY » IQ test: Najděte odstřelovače ukrytého v lese za 17 sekund

IQ test: Najděte odstřelovače ukrytého v lese za 17 sekund

Úkolem dne je optický klam, který prověří vaše pozorovací schopnosti a úroveň soustředění.

Testy IQ jsou stále jedním z nejlepších nástrojů pro měření kognitivních schopností. Dnes vás vyzveme k této úžasné optické iluzi. Budete testováni na způsob, jakým váš mozek vnímá věci.

Úvod do testu IQ

Testy optických klamů představují zcela obyčejný obrázek, který skrývá osobu nebo zvíře. Tento druh hlavolamu je zábavný způsob, jak si procvičit mozek. Umožní vám analyzovat vaše analytické schopnosti a zároveň je rozvíjet.

V tomto optickém klamu se v lese skrývá odstřelovač. Vaším úkolem je ho co nejrychleji najít. Máte 17 sekund na to, abyste se pokusili najít, kde se na obrázku skrývá.

© Simpujcka

 

Obrázek si musíte pozorně prohlédnout a věnovat pozornost každému detailu. Pokud budete dávat pozor a dobře se soustředit, měli byste být schopni najít řešení poměrně rychle.

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.