Vítejte » IQ test: Najděte skrytého slona a staňte se nejchytřejším; 90 % soutěžících v tomto testu neuspělo.

IQ test: Najděte skrytého slona a staňte se nejchytřejším; 90 % soutěžících v tomto testu neuspělo.

Pokud jste fanoušky těch nejsložitějších vizuálních výzev na internetu a hledáte výzvu hodnou vaší „vyšší“ inteligence, pak jste na správném místě, protože na našich stránkách najdete opravdu EXTRÉMNÍ výzvu. Pochybujete o tom?

Cílem této vizuální výzvy je najít slona ukrytého v tropické džungli. Pokud chcete být součástí malé skupiny, které se podařilo najít pachyderma, musíte zbystřit zrak a eliminovat všechny rušivé vlivy. Zvládnete to? To se dozvíme.

Lovec a skrytý slon: vizuální výzva

Chcete začít rok 2023 skutečným extrémním testem? Váš čas nadešel. Než se pustíme do tohoto úkolu, musíme vás upozornit, že 90 % uživatelů, kteří se o to pokusili, se nepodařilo najít místo, kde se skrývá slon.

Odvážíte se jí čelit v co nejkratším čase? Spusťte stopky, protože čas začne ubíhat a vy už se nebudete moci vrátit! Uvidíme, zda jste tak dobří, jak si myslíte.

Řešení vizuální výzvy Hidden Elephant

Pokud jste dospěli až do této fáze, je pravděpodobné, že jste místo výskytu zvířete nenašli nebo si jen chcete potvrdit svou odpověď. Nemusíte se cítit špatně, nejste jediní, kdo v této výzvě neuspěl.

Odpověď: Pokud jste chtěli najít skrytého slona, stačilo obrázek otočit. Nemyslíte? Zde je přesná poloha obrovského pachyderma, který se na lovce stále díval.

Nejlepším způsobem, jak překonat tento druh mentální výzvy, je trénink, a proto vám nabízíme video, které představuje novou, vyšší výzvu. Zvládnete to?

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.