Vítejte » IQ test: Nepředstírejte, že jste génius, pokud na tomto obrázku nenajdete 3 rozdíly.

IQ test: Nepředstírejte, že jste génius, pokud na tomto obrázku nenajdete 3 rozdíly.

V tomto novém IQ testu by řešení v krátkém čase našel jen génius. Cílem tohoto vizuálního úkolu je najít 3 rozdíly mezi 2 víceméně stejnými obrázky. Pokud si myslíte, že máte potřebné vlastnosti a dovednosti, abyste v této výzvě uspěli, neprodleně se seznamte s čísly a pravidly hry.

Co musíte udělat v tomto IQ testu

Každý z našich testů inteligence má svá pravidla a tento není výjimkou. Jak bylo uvedeno výše, cílem je porovnat 2 obrázky, které mají být identické, a najít 3 prvky, které je odlišují. Na každém obrázku jsou dva mladí lidé, kteří pohodlně sedí v obývacím pokoji, na nohou mají pantofle a v ruce šálek horkého nápoje. Na dokončení testu máte 10 sekund. To povzbudí vaše kognitivní schopnosti a také prokáže, jak dobří jste v tomto druhu výzev.

Chcete-li mít co největší šanci na výhru, připravte se na to. Posaďte se na klidné a pohodlné místo. To vám umožní lépe se soustředit a snadněji rozpoznat 3 odlišnosti.

Podařilo se vám najít rozdíly? Zjistěte odpověď

Prohlédli jste si pozorně oba obrázky a dokázali jste rozpoznat tři požadované rozdíly? Podařilo se vám to v časovém limitu?

Pokud jste s řešením tohoto IQ testu neměli žádné potíže, znamená to, že jste génius a máte vynikající zrak. Pokud se vám nepodařilo najít tyto 3 prvky, nezoufejte. Neznamená to, že nemáte žádné schopnosti. To jednoduše znamená, že musíte trénovat svůj mozek, aby se lépe soustředil a zlepšil ostrost vidění. Za tímto účelem vám doporučujeme absolvovat naše další testy IQ a všechny je absolvovat, abyste si zdokonalili své dovednosti.

Nejprve vám však poskytneme odpovědi na tuto výzvu. Podívejte se na mladého muže. Jeho nos se na obou snímcích zřetelně liší. Pokud půjdete ještě níže, všimnete si, že na jednom ze snímků je spodní část jeho svetru volnější. Je to část mezi kalhotami a rukou, ve které drží pohár. Pak se podívejte na mladou ženu a její nohy. Na jednom z obrázků má pantofel širší než na druhém.

Pokud se vám tento test líbil, neváhejte se o něj podělit se svými přáteli.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.