Vítejte » NOVINKY » IQ test: Otestujte si své IQ pomocí této 30sekundové matematické hádanky

IQ test: Otestujte si své IQ pomocí této 30sekundové matematické hádanky

Vyzkoušejte si své analytické schopnosti a IQ v této matematické soutěži.

Tento IQ test je skvělým způsobem, jak si ověřit své matematické znalosti. Ukazuje to, jak jste chytří. Tato hra je skvělým způsobem, jak probudit mozek, a vyžaduje hodně přemýšlení. Je to perfektní test, který vám pomůže zlepšit koncentraci a logiku.

Pouze 20 % uživatelů dokázalo tuto hádanku vyřešit za méně než 30 sekund. Tady je hádanka, pokud jste připraveni na výzvu a chcete si otestovat své matematické schopnosti.

Matematická skládačka s kornoutkem a kopečkem zmrzliny

Tato hádanka je skvělým způsobem, jak si zábavnou formou otestovat své IQ. Může vám pomoci rozvíjet strategické myšlení, logické uvažování a schopnost řešit problémy.

Mnoho lidí se pokusilo vyřešit tento typ hádanky za méně než 30 sekund a neuspěli. Proto je důležité, abyste si před zahájením práce udělali čas a soustředili se. S ohledem na základní matematická pravidla bude řešení tohoto výpočtu snadné.

Zde je dnešní matematická hádanka: musíte zjistit hodnotu kužele, bílé koule a růžové koule. Úkol je jednoduchý a odpověď i podrobnosti výpočtu jsou jednodušší, než si myslíte.

Odpověď na matematickou hádanku o kornoutu a zmrzlinové kouli

Tento matematický hlavolam je zábavný a kognitivně náročný. Pomůže vám procvičit paměť a logické myšlení.

Gratulujeme vám, pokud test IQ zvládnete za méně než 30 sekund bez podvádění. Vyplnění tohoto IQ testu ve stanoveném čase může být skvělým způsobem, jak si procvičit každodenní dovednosti při řešení problémů.

Těm, kteří odpověď nepochopili, ji nyní prozradíme i s vysvětlením. Pro každý řádek na obrázku je odpověď :

  • Kužel má hodnotu 3, protože když si to spočítáte, je to 3 X 3 X 3 = 27.
  • Kulička má hodnotu 2, protože když provedete výpočet, získáte (3 +2) + (3 +2) = 10.
  • Růžová kulička má hodnotu 1, protože výpočet dává (3 +2 +2) + (3 +1) = 11.

Tyto odpovědi tedy potvrzují, že výše zjištěné hodnoty jsou skutečně správné, protože: (3 +2) +3+(3 +2 +1 +1) = 15.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.