Vítejte » NOVINKY » IQ test: Otestujte své kognitivní schopnosti za méně než 11 sekund

IQ test: Otestujte své kognitivní schopnosti za méně než 11 sekund

Pobavte se a otestujte svou logiku s touto hádankou, která má prověřit vaši logiku a IQ.

Úkoly založené na uvažování jsou zábavným způsobem, jak si ověřit své schopnosti řešit problémy. Tento hlavolam je ideální pro testování vašich schopností logického řešení problémů.

Úkol je jednoduchý, vyvažte matematickou rovnici 9 + 1 = 0.

K tomu se musíte pokusit najít řešení za méně než 11 sekund. Musíte také přesunout pouze jednu shodu. Abyste skládačku úspěšně dokončili, musíte být kreativní a pohotoví.

© Simpujcka

 

Představení úlohy: Vyrovnejte rovnici 9 +1=0

Než začnete, musíte se nejprve soustředit a pozorně si prohlédnout skládačku. Dbejte na identifikaci jednotlivých částí, abyste zjistili, zda s nimi lze manipulovat a vyřešit tak problém. Nebojte se prozkoumat nečekaná řešení, která vám pomohou.

Abyste se s touto výzvou vypořádali, musíte dobře rozumět, abyste snadno našli řešení. S dostatečným soustředěním a vynalézavostí tuto hádanku vyřešíte během chvilky. Využijte svou logiku a kreativitu k nalezení možností.

Dnešním úkolem je vyrovnat rovnici 9+1=0 přesunutím pouze jedné zápalky. Nemusíte být dobří v matematice, abyste věděli, že je to špatně. Zkouška tedy spočívá v transformaci rovnice, abyste získali správnou odpověď. Při řešení této hádanky jde o to, abyste si zlepšili IQ.

Pokud chcete vyřešit tento matematický úkol, musíte to zvládnout za méně než 11 sekund. Než začnete, malá rada: nedělejte si život příliš složitý, řešení bude zřejmé, pokud ovládáte umění logiky a dedukce.

Řešení rovnice 9+1=0 přesunutím pouze jedné zápalky

Našli jste řešení této úlohy za méně než 11 sekund? Gratuluji, musíte mít velmi vysoké IQ.

O ostatní se nebojte, hádanka je těžší, než se zdá. Ve skutečnosti se po vás chce, abyste přesunuli pouze jednu shodu, aby byla operace správná. Pokud chcete znát řešení, odpověď najdete na obrázku níže i s vysvětlením.

Odpověď na tuto rovnici je 9-1=8. Pro vyřešení rovnice jste museli přesunout zápalku na znaménko plus, abyste ji položili na nulu. Tento IQ test je ideální pro ověření vašeho smyslu pro detail a deduktivních schopností. K jejímu vyřešení stačila dávka soustředění a soustředění veškeré pozornosti na pohyb správné zápalky.

© Simpujcka

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.