Vítejte » NOVINKY » IQ test: podaří se vám najít skrytý obrázek v této obtížné vizuální hádance?

IQ test: podaří se vám najít skrytý obrázek v této obtížné vizuální hádance?

Budete patřit mezi 4 % soutěžících, kterým se podaří vyřešit tento vizuální test?

Tento IQ test se pro svou obtížnost rychle stal virálním na sociálních sítích. Jen málo uživatelů internetu totiž dokázalo najít jedinou odlišnou postavu v sérii stejných obrázků. Je to výzva, která vás pobaví, ale především prověří vaše kognitivní schopnosti. Pro úspěch v této hře je důležité, abyste měli otevřené oči a soustředili se. Jakmile se budete cítit připraveni k úderu železem, zjistěte si pravidla hry.

Vizuální hádanka: najdete skrytý obrázek?

V tomto testu IQ musíte využít svou vizuální obratnost a úroveň soustředění, abyste uspěli. Najít požadovaný prvek na první pokus skutečně nebude snadné. V tomto testu musíte najít skrytý pár. Na obrázku je dlouhá řada párů ve stínu. Muž klečí na kolenou a žádá mladou ženu o ruku. Všechny postavy za sebou vypadají stejně, až na jednu. Vaším úkolem bude najít tuto loď.

Aby byla hra náročnější a stimulovala vaši mysl, máte na nalezení skrytého obrázku pouze 8 sekund. Tento časový limit činí tento test IQ velmi obtížným. Abyste měli co největší šanci najít v časovém limitu lichou, snažte se dostat do formy. Snažte se přitom maximálně soustředit. To vám umožní lépe vidět a snáze rozlišit nesrovnalosti. Chcete-li soustředit pozornost, izolujte se. Když se umístíte na klidné místo, daleko od shonu a různých zvuků, pomůže vám to shromáždit myšlenky.

© Simpujcka

 

Vizuální řešení hádanky

Pokud se vám nepodařilo najít muže v jiné pozici do 8 sekund, patříte mezi 96 % soutěžících, kteří neuspěli. Vzhledem ke složitosti tohoto testu to není velký problém. Musíte mít velmi dobré mentální a vizuální schopnosti, abyste to zvládli hned napoprvé.

Pokud se vám to nepodaří, nezoufejte. Níže vám přinášíme odpověď na tuto velmi obtížnou hádanku. Odlišný člověk, kterého lze nalézt, se od ostatních liší postavením člověka. Má pouze jednu ruku, zatímco na ostatních figurách má obě ruce natažené směrem k ženě. Tento jedinečný údaj najdete ve druhém sloupci zleva. Najdete ji ve čtvrtém řádku odspodu.

© Simpujcka

Nadchl vás tento IQ test? Podívejte se na naše další výzvy. Bude to dobrá příležitost, jak se více pobavit a procvičit.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.