Vítejte » NOVINKY » IQ test: Pokud jste génius, dokážete najít třímístný kód za méně než 40 sekund!

IQ test: Pokud jste génius, dokážete najít třímístný kód za méně než 40 sekund!

Hádanky jsou formou zábavy, která nám umožňuje vyzkoušet naše logické a kognitivní schopnosti. Staly se velmi populárními na sociálních sítích a nabízejí nám každodenní výzvy, které mohou být zábavné a stimulující.

Dnes pro vás máme velmi zajímavou hádanku: najděte třímístný kód.

Princip je jednoduchý: musíte najít 3místný kód analýzou obrázku, který má 4 špatné kombinace, ale poskytuje vodítka. Vaším úkolem je najít správný kód z informací, které vám obrázek poskytuje.

Může to znít jednoduše, ale je to složitější, než to vypadá! Budete muset dávat pozor a soustředit se, abyste našli správné řešení tohoto testu.

Nyní už víte, co musíte udělat! Tak si vezměte tužky a hodně štěstí!

© Simpujcka

 

Pravidla, která je třeba dodržovat při řešení výzvy

Abyste v soutěži uspěli, musíte se soustředit a pozorovat. Chcete-li najít správný třímístný kód, musíte postupovat podle níže uvedených pokynů:

Po každé kombinaci 3 čísel uvidíte uspořádané barevné tečky.

Bílé tečky znamenají, že jedno z čísel není přítomno, žluté tečky znamenají, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli, a zelené tečky znamenají, že jedno z čísel je přítomno ve správném poli.

Tato úloha je snadné úrovně, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Budete se muset podívat na jednotlivé barevné tečky a určit, které z nich vám pomohou najít správnou kombinaci.

Jakmile najdete správný kód, můžete přejít ke zcela nové výzvě!

Buďte opatrní! Je důležité zkontrolovat, zda jsou barevné body umístěny v správném pořadí. Pokud se tak nestane, budete mít 40 sekund na nalezení kódu nebo splnění úkolu, který je velmi obtížný a časově náročný!

Je důležité udržovat mozek v kondici a pravidelně ho stimulovat. Hádanka dne je k tomu nejlepším způsobem. Testuje logické a analytické schopnosti účastníků.

Při řešení hádanky budou muset lidé využít své dedukční a argumentační schopnosti, aby našli správný kód. To dává účastníkům pocit uspokojení a povzbuzuje je k vytrvalosti v celém procesu.

Samozřejmě musí také využít svou kreativitu a najít originální řešení zadaných problémů. Procvičováním své logické mysli si účastníci mohou nejen zlepšit své logické schopnosti, ale také posílit své celkové kognitivní schopnosti.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže si můžete prohlédnout řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.