Vítejte » NOVINKY » IQ test: Pokud jste génius, vyřešíte tuto hádanku za 15 sekund!

IQ test: Pokud jste génius, vyřešíte tuto hádanku za 15 sekund!

Tato matematická výzva je ideální pro otestování vaší mozkové kapacity, logiky a rychlosti výpočtů.

Dnešním úkolem je matematická hádanka, která má prověřit váš inteligenční kvocient. Je věnována zejména první pomoci a bezpečnosti. Tuto výzvu se podařilo vyřešit jen velmi málo lidem. Na vyřešení tohoto IQ testu máte časový limit 15 sekund. Pokud to zvládnete, jste skutečný génius.

Prezentace výzvy dne

Dnešní IQ test hodnotí vaši schopnost řešit logické a matematické problémy. Ke hře můžete přizvat další lidi, aby byl test zábavnější a zajímavější.

Na prvním řádku vidíte sčítání tří normostran, které se rovná 45. Na druhém řádku vidíte, jak se sčítají tři normostrany.

Ve druhém řádku je jeden operátor plus jeden policista, což se rovná 19.

Ve třetím řádku vidíte, že součet dvou policistů se rovná jednomu hasiči. Vaším úkolem je zjistit hodnotu hasiče se žlutou přilbou.

© Simpujcka

 

Tipy, které vám pomohou

Chcete-li splnit úkol, musíte se nejprve podívat na výsledky uvedené v prvních třech řádcích. Poté musíte určit hodnotu operátora ústředny a hodnotu policisty. Tímto způsobem bude nalezení hodnoty pro hasiče se žlutou přilbou snazší.

K nalezení řešení musíte použít své logické uvažování, smysl pro dedukci a inteligenci. Budete také potřebovat značnou dávku soustředění. Za tímto účelem se můžete vydat na klidné místo, daleko od jakéhokoli shonu a rušivých vlivů, které by vám mohly stát v cestě.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.