Vítejte » NOVINKY » IQ test: Pokud jste pozorní, budete schopni rozpoznat 3 rozdíly mezi 2 obrázky tohoto tenisty.

IQ test: Pokud jste pozorní, budete schopni rozpoznat 3 rozdíly mezi 2 obrázky tohoto tenisty.

Vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti rychlou identifikací tří rozdílů na těchto dvou zdánlivě podobných fotografiích.

Objevte další aspekty své osobnosti pomocí testu Visual IQ. Tento test IQ se od ostatních testů liší tím, že je zábavný a zároveň procvičuje vaše kognitivní schopnosti a mozek. Podle toho, jak dlouho vám bude trvat hledání odpovědí, lze usuzovat, zda jste pozorní, nebo ne.

Z čeho se test skládá?

Tento vizuální úkol spočívá ve vyhodnocení pozorovacích schopností rychlým nalezením 3 rozdílů na tomto tenistovi. Na sobě má červenou košili a čepici. Pokud na první pohled vypadají obrázky stejně, musíte najít tři rozdíly.

© Simpujcka

 

Využijte své pozorovací schopnosti a zapojte mozek. Na nalezení správných odpovědí máte pouze 25 sekund. To je dlouhá doba na nalezení 3 rozdílů, ale u jiných výzev je tato doba mnohem kratší. Čím rychleji je uvidíte, tím lepší budou vaše pozorovací schopnosti. Pokud ne, vždy se můžete zlepšit a pokračovat v provádění cvičení Visual IQ, abyste se zlepšili a zvýšili svou úroveň.

Reakce na test

Pokud jste tuto výzvu splnili, první rozdíl je v tenisovém míčku. Druhý rozdíl je v rukávu jeho košile. Třetí rozdíl je v koleni.

© Simpujcka

 

Provedení testu IQ, ať už vizuálního, nebo ne, je způsob hodnocení kognitivních schopností. Tento test se již dlouho používá jako jeden z mnoha nástrojů k měření inteligence a k předpovídání pracovního výkonu a studijních úspěchů. Ve světě práce se pomocí IQ testů hodnotí vaše schopnost plnit úkoly. Hodnotí také vaše dovednosti v různých druzích činností. Tento test vám pomůže poukázat na vaše silné a slabé stránky a umožní vám lépe se orientovat na tu správnou práci. Většina testů IQ se snadno vyhodnocuje a administruje. Jedná se o proces, který zahrnuje několik mozkových funkcí, jako je paměť, rozhodování, vnímání atd. Dále hodnotí morální úsudek a logické uvažování.

Test zrakového IQ je jedním z příkladů různých testů a subtestů, kromě verbálního porozumění, prostorového uvažování, pracovní paměti a rychlosti zpracování.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.