Vítejte » IQ test: Pokud se snadno soustředíte, najdete 3 rozdíly u dítěte, které si šlo koupit zmrzlinu.

IQ test: Pokud se snadno soustředíte, najdete 3 rozdíly u dítěte, které si šlo koupit zmrzlinu.

V naší sekci najdete mnoho IQ testů, které jsou náročné a zábavné. Tento vás však pobaví a osvěží tématem obrázků. Vaším úkolem je najít 3 rozdíly skryté ve dvou obrázcích, které mají být stejné. Pokud se budete dostatečně soustředit, nebudete mít problém tuto výzvu splnit. Co si myslíte? Myslíte si, že ji dokážete vyřešit rychle a bezchybně? Pokud ano, zjistěte si pravidla hry, která je třeba dodržovat.

Pravidla pro tento IQ test

Když se podíváte na tyto dva obrázky, uvidíte, že na každém z nich je holčička s copánky, která si právě pochutnává na zmrzlinovém kornoutu. Široce se usmívá a dává najevo svou spokojenost.

Na první pohled vypadají oba obrázky stejně. Pokud se však podíváte pozorněji, zjistíte, že mezi nimi existuje několik rozdílů. Ve skutečnosti jsou celkem 3. Vaším úkolem bude najít je všechny do 22 sekund. Myslíte si, že je to dost času na dokončení tohoto vizuálního testu? Abyste měli co největší šanci, doporučujeme vám, abyste se izolovali v koutě a shromáždili své myšlenky. Snažte se soustředit v klidu a mimo dosah všech zdrojů rozptýlení.

Odpovědi na testy IQ

Našli jste 3 rozdíly za 22 sekund? Pokud to pro vás bylo snadné v tak krátkém čase, pak vám gratulujeme. Máte velmi dobrý pozorovací smysl a bystré oko. Pokud se vám však nepodařilo najít je všechny v daném čase, znamená to, že vám prostě chybí praxe. Úspěšní jsou ti, kteří mají přirozeně bystré oko a jsou na tento druh zkoušek zvyklí. Pokud chcete příště uspět, můžete se procvičit v našich dalších IQ testech.

Kromě toho vám ještě dodáme odpovědi z tohoto vizuálního testu, abyste věděli, kdy nebo na jaké úrovni jste neuspěli.

Podívejte se pozorně na dívčiny vlasy, jsou tam dva rozdíly. Vlevo je přikrývka na jednom snímku více vyhublá. Vpravo je konec peřiny na jednom obrázku zaoblený a na druhém špičatý. Poslední rozdíl je v límci dívčiných růžových šatů. Na jednom snímku je o něco vyšší.

Pokud vás tento test podnítil, zvažte jeho sdílení s ostatními.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.