Vítejte » IQ test: Pouze GENIE dokáže vyřešit tuto záludnou hádanku: kdo je nejméně divoký a nebezpečný?

IQ test: Pouze GENIE dokáže vyřešit tuto záludnou hádanku: kdo je nejméně divoký a nebezpečný?

Pokud patříte mezi ty, kteří milují extrémní vizuální hádanky, jste na správném místě, protože jsme pro vás připravili ty nejsložitější výzvy a dnes vám přinášíme „nebezpečnou“ výzvu.

Abyste se s tímto mentálním rébusem vypořádali, musíte maximálně zbystřit smysly a zbavit svou mysl všech rušivých elementů. Jen tak budete schopni zvládnout nejnáročnější testy, jako je například ten níže uvedený. Jste připraveni?

Kdo je méně divoký a nebezpečný?

Následující mentální cvičení se skládá z následujících prvků. Mladý muž má možnost najít vlkodlaka nebo upíra, který saje krev. Co je méně nebezpečné a smrtelnější? Koho by měl propustit? Zkontrolujte každý detail a odpovězte na tuto vizuální hádanku, které se téměř nikdo nedokázal postavit.

Nezapomeňte, že překonání tohoto druhu činnosti vám pomůže zlepšit vaše vizuální schopnosti a úroveň koncentrace, abyste mohli v krátké době vyřešit konflikty. V tomto případě odborníci doporučují prověřit každý detail, dokud nenajdete nejlepší možnou odpověď.

Zjistěte, kdo je nejméně nebezpečný

Nepodařilo se vám to? Nebojte se, tento případ jsme vyřešili za vás. Odpověď: Pokud mladík upíra pustí, na místě zemře, protože slunce ukončí jeho existenci. To by byla nejlepší odpověď.

Pokud se vám tato vizuální hádanka líbila, sdílejte ji prosím se všemi svými přáteli na sociálních sítích.

Nejlepším způsobem, jak překonat tyto druhy mentálních výzev, je trénink, a proto vám nabízíme video s novou výzvou vyšší úrovně. Zvládnete to?

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.