Vítejte » IQ test: Pouze pozorovatel dokáže během několika vteřin rozpoznat 3 rozdíly v práci dětí.

IQ test: Pouze pozorovatel dokáže během několika vteřin rozpoznat 3 rozdíly v práci dětí.

Dnes vám nabízíme možnost vyzkoušet si ostrost zraku a zároveň se pobavit. Je to také zábavný způsob, jak si zlepšit zrak. V tomto vizuálním testu znamená úspěšné absolvování výzvy, že jste vynikající pozorovatel.

Oční test: „Jaké jsou 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky?

Dnešní vizuální test je rozdílovou hrou. Abyste uspěli, budete muset použít svůj postřeh a vizuální paměť. Dobří pozorovatelé by neměli mít problém zaměřit svou pozornost na detaily. A co vy?

Na obrázku níže vidíte dvě téměř totožné fotografie dvou mladých dobrovolníků, kteří sbírají odpadky. Obrázky nejsou zcela stejné, jsou mezi nimi rozdíly, které vidí jen pozorné oko.

Celkem je třeba identifikovat 3 chyby. Vaším úkolem je identifikovat je za pouhých 14 sekund. Pokuste se najít rozdíly dříve, než vyprší čas. Všimněte si, že tato hra s chybami se obvykle hraje 60 sekund.

IQ test: Test odpovědi

Podařilo se vám najít 3 rozdíly na obou obrázcích? Jak dlouho vám trvalo, než jste si všimli rozdílů? Pokud jste překonali rekord 14 sekund, dobře děláte! To znamená, že máte velmi dobrý pozorovací smysl, takže vám na těchto dvou snímcích neunikl jediný detail.

Pokud vám ani 60 vteřin nestačilo k nalezení rozdílů, procvičte se v dalších vizuálních hrách na našich stránkách.

Řešení:

Určitě jste si všimli polohy dívčího chodidla a pak tvaru drápu mezi chlapcovými rukama. A konečně třetím rozdílem je odraz na dívčině klobouku. Podívejte se na obrázek níže, abyste viděli tyto detaily.

Chcete-li si vést dobře ve vizuálních hrách a stát se dobrým pozorovatelem, začněte tím, že se naučíte dobře soustředit. Musíte zapracovat na své trpělivosti a rychlosti myšlení. Pak byste měli pravidelně přijímat vizuální výzvy! Navštivte naše stránky a objevte desítky vizuálních testů všech druhů a pro všechny úrovně!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.