Vítejte » IQ test: Poznáte 5 rozdílů na těchto obrázcích ptáků? Pečliví lidé ji najdou za 10 sekund.

IQ test: Poznáte 5 rozdílů na těchto obrázcích ptáků? Pečliví lidé ji najdou za 10 sekund.

Préparez-vous à découvrir l’étendue de vos capacités intellectuelles en vous essayant à ce nouveau test de QI.

Stejně jako u každého testu IQ musíte být dostatečně pozorní, abyste ho zvládli. Je nezbytné mít dobré pozorovací schopnosti a bystré oko, abyste dokázali rozpoznat rozdíly mezi dvěma téměř stejnými snímky. Na první pohled je to jednoduché, ale při bližším pohledu na předložený obrázek to tak jednoduché není.

IQ test; pokyny k jeho provedení

Abyste tento test inteligence zvládli, musíte se pozorně podívat na dva stejné obrázky umístěné vedle sebe. Ve skutečnosti však nejsou stejné, protože každý z nich má určité zvláštnosti. Je třeba určit, kde se tyto odlišnosti nacházejí. Je jich celkem 5 a jsou velmi dobře schované.

Tes IQ: Buktikan Anda teliti jika berhasil menemukan lima perbedaan pada gambar burung ini dalam 10 detik.*

Je třeba říci, že duplicitní snímek představuje přírodní krajinu ve velmi malém měřítku. V zeleném prostředí jsou zastoupena různá zvířata. Atmosféra je slunečná, na modré obloze je pár mráčků. Detaily jsou velmi malé, což činí test obtížnějším a napínavějším. Aby byl zážitek náročnější, dáváme časový limit 15 sekund na nalezení všech rozdílů.

Rozdíly, které je třeba najít: odpovědi na test IQ

Pokud se vám podařilo v časovém limitu najít 5 rozdílů, blahopřejeme vám. To je výkon pro génie. Ale pokud jste je nemohli najít částečně nebo úplně, není to problém. Stačí si to procvičit a příště určitě zvládnete stejný typ testu.

Mezitím zjistěte přesnou polohu rozdílů na obrázku.

Letak lima perbedaan pada gambar burung ini.*

Zleva doprava je prvním odlišným prvkem zobák velkého žlutého ptáka. Na jednom snímku je to silnější. Dále se podívejte na trs trávy vedle růžové veverky na zemi. V jedné verzi obrázku chybí. Třetí rozdíl je na malé růžové veverce, přesněji řečeno na její ruce. Podívejte se doprava a uvidíte, že jedna z větví stromu má na jednom snímku méně větví. Nakonec se podívejte úplně nahoru na obrázek, úplně vpravo. Na jednom snímku chybí mrak.

Znalost odpovědí na tento IQ test vám prozradí, co jste nestihli, a co je důležitější, co vám chybělo k úspěšnému absolvování. Pokud vás tento film pobavil, máme i další ve stejném žánru. Vyzkoušejte si je všechny a procvičte se, abyste při příštím vydání mohli výzvu splnit na výbornou.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.