Vítejte » IQ test: Poznáte 5 rozdílů? Vyzvěte svou mysl za pouhých 9 sekund

IQ test: Poznáte 5 rozdílů? Vyzvěte svou mysl za pouhých 9 sekund

Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi opravdu extrémní vizuální výzvy, pak jste na správném místě, protože vám ukážeme jednu z nejvíce mysl ohýbajících soutěží na internetu – soustřeďte se a udělejte to rychle!

Tentokrát budete muset zbystřit smysly, abyste dokončili virální hru, která vás zavede do minulosti s jednou z nejoblíbenějších kreslených rodin. Víte, o kom mluvíme?

Zkuste to tady.

Jaké jsou rozdíly mezi obrázky?

V následující scéně uvidíte dva obrázky ze seriálu „The Flintstones“, které se zdají být reprodukovány, ale pravdou je, že se liší kvůli některým rozdílům, které jsou prezentovány. Dokážete zjistit všech 5 odpovědí za pouhých 9 sekund?

Nezapomeňte si každý snímek podrobně prohlédnout, aby vám nic neuniklo, otevřete oči a věnujte mu stoprocentní pozornost. Prokažte, že patříte mezi 3 % těch, kteří prošli testem vyšší úrovně.

To byly správné odpovědi!

Pokud jste si všímali každého detailu, pravděpodobně jste si všimli, že Pablovy oči jsou neúplné, že Vilma má jiný účes a další věci, které vás zaujaly. Viděli jste všechno?

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.