IQ test: Přesuňte 2 zápalky a vytvořte 3 trojúhelníky! Máte 10 sekund

Bavte se při řešení této hádanky co nejrychleji.

To je konec časovače! Podařilo se vám to, nebo ne?

Gratulujeme těm, kteří dokázali vytvořit plusový trojúhelník za méně než 10 sekund. Jistě máte velmi logickou mysl, pozoruhodnou schopnost analýzy a působivý pozorovací talent.

Ti z vás, kterým se to nepodařilo, to mohou zkusit znovu a prozkoumat všechny možnosti, než si přečtou následující vysvětlení. Udělejte si čas, který potřebujete.

Abyste tento IQ test zvládli, museli jste změnit směr dvou zápalek tvořících vrchol velkého trojúhelníku na vrchol menšího trojúhelníku. Po provedení tohoto úkonu uvidíte dva velké trojúhelníky, které se navzájem kříží a vytvářejí menší trojúhelník.

Nebojte se, zde je řešení v obrázcích, které vám pomůže lépe porozumět.

© Simpujcka

 

Neváhejte tento test sdílet na sociálních sítích, aby si ho mohli vyzkoušet i vaši přátelé a rodina.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.