Vítejte » NOVINKY » IQ test: Přesuňte jednu sklenici, abyste získali druhou konfiguraci. Ti chytří odpoví během několika sekund.

IQ test: Přesuňte jednu sklenici, abyste získali druhou konfiguraci. Ti chytří odpoví během několika sekund.

Vyzkoušejte svůj mozek tím, že co nejrychleji vyřešíte tuto vizuální hádanku!

Testy IQ jsou nejen zábavné a měří vaši inteligenci, ale pomáhají také rozvíjet vaše kognitivní schopnosti. Jste fanouškem vizuálních testů a rádi byste vyřešili ten, který dnes nabízíme?

Pak si připravte mozek na to, že budete muset usilovně přemýšlet, abyste vyřešili tento IQ test!

Které sklo v první řadě je třeba přesunout, aby bylo dosaženo pořadí viditelného ve druhé řadě?

Na následujícím obrázku vidíte dvě řady 5 sklenic s různými konfiguracemi. Abyste vyřešili tento IQ test, musíte uhodnout logiku, která vám umožní získat pořadí brýlí ve druhé řadě. K tomu máte dvě omezení. První z nich je, že k tomu musíte pohnout pouze jednou sklenicí. Druhým důvodem je časové omezení. Ano, k vyřešení této hádanky v časovém limitu musíte použít logiku. Máte 25 sekund a ani o vteřinu více!

Jste připraveni na výzvu? Teď je řada na vás!

© Simpujcka

 

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.