IQ test: Přesuňte jednu sklenici, abyste získali druhou konfiguraci. Ti chytří odpoví během několika sekund.

Vyzkoušejte svůj mozek tím, že co nejrychleji vyřešíte tuto vizuální hádanku!

Správná odpověď

25 vteřin, které jste měli k dispozici, uplynulo! Našli jste řešení, které vám umožní správnou konfiguraci? Pokud ano, znamená to, že jste skutečný génius. Gratulujeme!

Pokud ne, dáme vám druhou šanci.

Tentokrát budete mít na přemýšlení a nalezení řešení pouze 15 sekund. Máte méně času, protože vám také dáváme malou nápovědu: „Zatímco sklenici přesouváte, můžete obsah vylít.

Bonusových 15 sekund vypršelo! Doufáme, že jste konečně uhodli, kterou sklenici přesunout. Pokud ne, nezoufejte, řešení vám prozradíme níže.

Řešení

Abyste získali pořadí sklenic ve druhé řadě, musíte přesunout první sklenici v první řadě. Musíte ji přesunout na poslední místo, nalít její obsah do prázdné sklenice č. 4 a je to!

Funguje to také tak, že poslední sklenici přesunete na první pozici a vodu naléváte do sklenice č. 2 vždy zleva.

Nezapomeňte tento IQ test sdílet se svými přáteli a rodinou a otestovat jejich logiku a inteligenci!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.