Vítejte » NOVINKY » IQ test: Prokažte, že jste důkladní. Najděte kotě, které nevypadá jako žádné jiné na obrázku.

IQ test: Prokažte, že jste důkladní. Najděte kotě, které nevypadá jako žádné jiné na obrázku.

Otestujte si přesnost svého zraku pomocí tohoto zábavného očního testu.

Pokud rádi řešíte vizuální hádanky, je tento IQ test určen právě vám. Vizuální test dne je oblíbený u dětí i dospělých. Princip je jednoduchý: musíte si pozorně prohlédnout nabízený obrázek a ve vymezeném čase určit jeden prvek, který se liší od všech ostatních. Zvládnete to?

Vizuální test: „Poznáte kotě, které není jako ostatní?

Dnešní vizuální úkol není tak snadný, jak se zdá. Myslíte si, že tato vizuální hra pro vás bude dětskou hračkou? Zamyslete se znovu a nepodceňujte tuto hádanku. Přestože se kotě, které máte identifikovat, skrývá na dohled, přímo pod vaším nosem, je více než dobře maskované. Projít tímto IQ testem je otázkou pozornosti, postřehu a pečlivosti více než čehokoli jiného. Zvládnete vždy tuto výzvu?

© Simpujcka

 

Zde jsou vaše pokyny. Níže máte obrázek roztomilých koťátek. Na první pohled si můžete všimnout, že všechny tyto kočičky vypadají stejně. My však víme, že mezi nimi je jedno koťátko, které se od všech ostatních liší. Máte 15 sekund na to, abyste ho rozpoznali.

Hrajte 3, 2, 1…

IQ test: správná odpověď

Těch 15 vteřin, které jste dostali, uteklo rychle, že? Neviděli jste, jak čas uběhl, ale doufáme, že vám stačil na to, abyste malé kotě identifikovali. Zvládli jste tuto výzvu? Pokud ano, gratulujeme! Jste opravdu pečlivý člověk, který dokáže věnovat pozornost i těm nejmenším detailům, a to i ve velmi krátkém čase.

Pokud se vám nepodařilo malou kočičku rozpoznat, nezoufejte, není to tím, že byste na tuto výzvu nestačili. Znamená to jen, že jste nebyli dostatečně pozorní nebo soustředění, abyste uspěli.

Najděte správnou odpověď na tuto vizuální hádanku níže.

Řešení

Kočička odlišná od všech ostatních, kterou jste měli na tomto obrázku identifikovat, se nachází ve druhé řadě, druhá zprava. Když se podíváte pozorně, uvidíte, že se liší očima. Její pohled se od ostatních liší.

© Simpujcka

 

Nezapomeňte se o tuto vizuální výzvu podělit se svými přáteli a rodinou, aby si také vyzkoušeli své vizuální dovednosti.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.