Vítejte » NOVINKY » IQ test: rovnice je špatně, ale můžete ji opravit přesunutím dvou sirek?

IQ test: rovnice je špatně, ale můžete ji opravit přesunutím dvou sirek?

Dnešní hádankou je matematická hádanka, ve které musíte vyřešit chybu za méně než 60 sekund. Jedná se o rovnici 81-51=67, která je chybná. Pokud si myslíte, že je to snadné, pak je nyní čas to dokázat!

© Simpujcka

 

Testy IQ a hádanky jsou nedílnou součástí různých způsobů hodnocení naší inteligence. Hlavolamy se v průběhu času vyvíjely tak, aby hráčům poskytovaly podnětné a zábavné výzvy. Hlavolamy jsou oblíbené již dlouho, ale s příchodem sociálních sítí jejich popularita exponenciálně vzrostla.

Lidé rádi přijímají tento typ výzev a sdílejí své výkony na sociálních sítích, kde se jim dostává potlesku a povzbuzení. Výzvy mohou být zábavné, ale také obtížné a náročné. Dnes si vyzkoušíme vlastní schopnost vyřešit tento matematický hlavolam tím, že se pokusíme najít správné řešení v omezeném čase. Jste tedy připraveni na výzvu?

Dnešní výzva:

Vyzýváme vás, abyste přijali dnešní výzvu. Tato hádanka je hlavolam, který vyžaduje pečlivý postřeh a soustředění, abyste uspěli. Vaším úkolem je vyřešit rovnici přesunutím pouze 2 zápalek. Přemýšlejte mimo rámec a zjistěte, jak můžete najít řešení. Nezapomeňte, že k úspěchu v této výzvě musíte být trpěliví a kreativní!

Až budete stát před hádankou, je čas použít svou mysl a kreativitu. Je třeba se zaměřit na detaily a soustředit se na nalezení řešení. To vyžaduje trpělivost a vytrvalost.

Je také důležité si uvědomit, že nalezení řešení hádanky není něco, co se podaří rychle.

Jakmile se cítíte připraveni, nespěchejte a podívejte se na všechny dílky, které tvoří úkol. Naslouchejte tomu, co vám říká vaše mysl, a pokuste se spojit si jednotlivé body. Pokud budete mít otevřenou mysl, možnosti jsou nekonečné! Řešení hádanek může být obtížné, ale s pozitivním přístupem a pořádnou dávkou soustředění můžeme překonat jakoukoli výzvu!

Připadá vám výzva neodolatelná?

Slyšeli jste o této výzvě, která v současné době obíhá sociální sítě, jako je Twitter, Instagram a Facebook? Mnozí z nás se pokusili vyřešit tuto hádanku, která má zdánlivě jednoduché řešení, ale přesto je velmi problematická.

! Díky obrázku níže se s vámi konečně můžeme podělit o řešení: 61=61=61. Gratulujeme těm z vás, kteří našli odpověď za méně než 60 sekund!

© Simpujcka
mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.