Vítejte » NOVINKY » IQ test: ti nejpozornější najdou slovo ANANA za 30 sekund.

IQ test: ti nejpozornější najdou slovo ANANA za 30 sekund.

Pokud jste vynikající pozorovatel, projdete tímto testem na výbornou!

Víte, proč se někomu říká dobrý pozorovatel? To vlastně znamená, že za žádných okolností nepřehlédnete žádné detaily. Například na obrázku si budete schopni zapamatovat každý detail, který by ostatním mohl uniknout, a to natolik, že pokud nějaký prvek přibude nebo bude chybět, okamžitě si toho všimnete. V dnešním vizuálním testu vyzkoušíme váš pozorovací talent. Je to na vás!

IQ test: „Najděte slovo ANANA v sérii slov

Na obrázku níže se zobrazí řada slov s banány. Vaším úkolem je najít mezi těmito slovy jedno slovo ANANA. Toto slovo je v seznamu ukryto tak, že ho najde pouze osoba s vysokou úrovní postřehu. Na vyplnění tohoto testu IQ máte pouze 30 sekund. Doporučujeme vám, abyste se dobře připravili, protože se musíte co nejvíce soustředit a během těchto několika sekund nespouštět oči z obrazu. Dávejte pozor, abyste nepodváděli!

IQ test: odpovědi na výzvu

Než vám řekneme, kde je na obrázku slovo, jak jste hru našli? Jak dobře jste se soustředili na obraz, nebo jste byli rozptýleni? Je třeba přiznat, že tento pozorovací test je jednou z nejobtížnějších zrakových výzev. Kromě časové tísně je v tomto seznamu banánových slov obtížné najít i samotné slovo ANANA, protože lze rozlišit pouze písmeno B. Pokud se vám ho podařilo najít, gratulujeme! Dokázal jsi, že jsi dobrý pozorovatel a že ti i přes obtížnost hry nic neunikne!

Pokud jste slovo ANANA nenašli před vypršením času, nezoufejte. Svou inteligenci můžete vždy zlepšit pomocí našich dalších IQ testů a vizuálních výzev. Každodenní cvičení zvýší vaši schopnost soustředit se a sledovat detaily. Postupem času uvidíte, že se vaše pozorovací schopnosti budou stále více rozvíjet. Mezitím se podívejte na obrázek níže a zjistěte, kde se nachází odpověď na dnešní test.

Řešení: Slovo ANANA se ve skutečnosti nachází v pravém dolním rohu obrázku, v desátém řádku odspodu.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.