Vítejte » NOVINKY » IQ test: Uhodnete, který z těchto vozů by měl do 15 sekund couvat jako první?

IQ test: Uhodnete, který z těchto vozů by měl do 15 sekund couvat jako první?

Změřte svůj inteligenční kvocient pomocí tohoto logického testu!

Jste příznivcem IQ testů? Ten, který jsme pro vás dnes připravili, se vám bude líbit. Je to zkouška logiky a rychlosti myšlení. Připravte se ukázat svou inteligenci! Jste připraveni? Přejděte rychle na další odstavec a zjistěte, jaká je vaše mozková výzva!

Vizuální test: „Který vůz má couvat jako první, aby uvolnil provoz?

Tento IQ test je především o zábavě. Je to ale také skvělý způsob, jak si otestovat své logické myšlení a uvažování. Pro úspěšné absolvování tohoto vizuálního testu musíte být schopni myslet vlastními silami. Myslíte si, že si povedete dobře?

Na obrázku níže vidíte dopravní zácpu. Vypadá to, že žádný z řidičů nebyl tolerantní a všichni teď uvízli uprostřed křižovatky. Vaším úkolem bude vyřešit tento problém: Které z těchto aut má couvat jako první, aby uvolnilo dopravu? Máte 15 sekund na to, abyste se podívali na obrázek, zamysleli se a uvedli řešení. Nezapomeňte se soustředit, abyste ze sebe vydali to nejlepší.

© Simpujcka

 

Vašich 15 sekund začíná právě teď!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.