Vítejte » NOVINKY » IQ test: Umíte číst řeč těla? Pouze 2 z 10 lidí se trefí!

IQ test: Umíte číst řeč těla? Pouze 2 z 10 lidí se trefí!

Dnešní test je testem analýzy a uvažování!

Zkouškou dne je konfrontace mezi oběma pohlavími. Gesto těla jednoho z nich může určit, zda má o ženu zájem, nebo ne. Mimochodem, věděli jste, že muži mají větší mozek než ženy? Ve skutečnosti je o 8 až 13 % větší než ženský. Ale pozor, větší mozek neznamená, že jste chytřejší. V dnešním testu budete muset využít svou inteligenci, ať už jste muž nebo žena.

Který muž odpuzuje ženu svým chováním?

Dnešní test je testem analýzy a uvažování. Budete muset použít svou logiku a znát některé základní pojmy o lidském chování. Tělo totiž může promlouvat a gesta mohou mít velmi přesný výklad. Například to, že se nedíváte druhé osobě do očí, znamená, že si nevěříte.

Tento test je určen všem, mužům i ženám. Zvláště zajímavý je pro ženy, protože se dnes o mužích dozvědí mnoho nového. Chcete-li projít tímto vizuálním testem, musíte pečlivě prozkoumat obrázek, abyste zjistili, kdo o ženu nemá zájem.

© Simpujcka

 

Máte tři muže s různými postoji. Každá z nich může znamenat něco konkrétního. Tato gesta mohou naznačovat mnoho věcí, například sebedůvěru, strach, empatii, hrdost, všechny možné emoce.

Už jste našli charakter postavy?

I když nejste psycholog ani odborník na lidské chování, můžete snadno určit, kdo není otevřený vztahu.

Řešení testu

Neznáte odpověď? Nebojte se, poskytneme vám ji vysvětlením jednotlivých gest postav.

1 – Muž s rukama založenýma v pase. V tomto kontextu tento postoj naznačuje, že muž má o ženu zájem, ale vyzývá ji. Výzva spočívá v tom, aby ho dokázala svést. Tento postoj také naznačuje, že je k dispozici, ale chce si udržet kontrolu nad situací.

2 – Muž si drží kravatu. Tento muž naznačuje, že je otevřený vztahu, ale tím, že si drží kravatu, dává najevo, že mu chybí sebevědomí. Tím dává ženě všechny šance, aby ho svedla.

3 – Muž sedící se zkříženýma nohama. Tento poslední znak jasně ukazuje, že o ženu nemá zájem. Sedět v klidu znamená hodně, ale zkřížením nohou dává jasně najevo, že o ženu nemá zájem.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.