Vítejte » NOVINKY » IQ test (vizuální): Budete schopni rozeznat jedinečný rozdíl mezi oběma snímky? Pouze 1 % účastníků školení uspělo.

IQ test (vizuální): Budete schopni rozeznat jedinečný rozdíl mezi oběma snímky? Pouze 1 % účastníků školení uspělo.

Rysí nebo jestřábí oko, máte dostatečně dobrý zrak na to, abyste tuto výzvu zvládli za pouhých 5 sekund?

Jelikož se vizuální výzvy staly na sociálních sítích tak běžnou záležitostí, stalo se jejich řešení jednou z vašich oblíbených kratochvílí? Je správné, že si je užíváte, protože jsou dobrým způsobem, jak se otestovat a pobavit. Například tento IQ test je jedním z nejtěžších a nejzajímavějších kvízů, který si zaslouží jen velmi málo lidí. Problém? Je to časový limit (5 sekund), i když musíte najít pouze jeden rozdíl na obrázku.

Potřebujete tip, jak tento test IQ zvládnout?

Stejně jako u jiných vizuálních výzev je důležité, abyste se soustředili. Musíte se naučit soustředit pozornost na každý detail dvou předložených obrázků. Otevřete oči dokořán a zkuste porovnat jednotlivé prvky obou obrázků. V případě potřeby se do této pozice postavte. Pokuste se shromáždit své myšlenky tak, že budete stát v klidu a stranou od jakéhokoli rušivého hluku.

Splnění a absolvování tohoto úkolu může ukázat, jak dobrý máte zrak, vizuální reflexy a pozorovací schopnosti.

V tomto testu budete muset hledat pouze jeden rozdíl, ale během 5 sekund. Po této krátké době to bude znamenat, že jste neuspěli.

© Simpujcka

 

Odpověď na test IQ

Víte, v čem je tato mentální výzva jiná? Je to nesmírně obtížné, i když stačí najít jen jeden rozdíl. Pouze 1 % z těch, kteří zkoušeli štěstí, našlo rozdíl.

Chcete být jedním z nich? Pokud se vám podařilo najít požadovaný prvek, můžete. Pokud ano, můžete být na sebe hrdí. Zdá se, že máš bionické oči schopné rozeznat i ty nejjemnější a nejjemnější detaily nejsložitějších obrazů.

Jinak o nic nejde a nijak to neovlivňuje vaši inteligenci. Jedná se o test, jehož výsledky nejsou kategorické. Odpovíme vám na tento myšlenkový kvíz.

Rozdíl, který je třeba najít, je pavouk vpravo od kuřete. Na jednom obrázku má zřetelně 8 nohou. V druhém případě se zdá, že o jednu přišel.

© Simpujcka

 

Pokud se vám tento test líbí, můžete se o něm dozvědět více na stránkách Simpujcka. Vyzkoušejte si znovu své vizuální schopnosti v našich dalších IQ testech. Bude to dobrá příležitost k větší zábavě, ale také k tréninku. Když si na tento druh kvízu zvyknete, budete příště vyhrávat snáze.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.