Vítejte » NOVINKY » IQ test (vizuální): Najděte 5 rozdílů na obrázku do 15 sekund, 85 % účastníků test nezvládlo!

IQ test (vizuální): Najděte 5 rozdílů na obrázku do 15 sekund, 85 % účastníků test nezvládlo!

Otestujte si svou úroveň IQ a pozorovací schopnosti pomocí tohoto vizuálního testu IQ.

Dnešní vizuální hádanka prověří vaše intelektuální a pozorovací schopnosti. Úkolem je porovnat dva zdánlivě stejné obrázky a najít 5 rozdílů. Pokud jste si jisti svými schopnostmi, je tento vizuální test IQ určen právě pro vás.

Najděte 5 rozdílů na obrázku do 15 sekund

Vizuální hádanka je velmi jednoduchá, stačí najít 5 rozdílů na předloženém obrázku. Pro zpestření je třeba vyřešit úkol za méně než 15 sekund. Na obrázku je čtyřčlenná rodina: dva dospělí a dvě děti. Pokud se vám podaří v tomto čase najít 5 rozdílů na obrázku, dokážete, že máte výjimečné vizuální schopnosti.

© Simpujcka

 

Abyste si pomohli, zvažte možnost izolovat se na klidném místě. Abyste se mohli lépe soustředit, musíte odstranit všechny zdroje hluku nebo rozptýlení. Relaxační a příjemná atmosféra vám pomůže vyřešit vizuální hádanku do 15 sekund. Zkuste se také uvolnit, abyste mohli lépe rozpoznat rozdíly mezi oběma snímky.

Odpovědi na vizuální hádanku

Vyřešili jste vizuální hádanku za méně než 15 sekund? Gratuluji, máte velmi dobrý pozorovací smysl. Ti, kteří neuspěli, se nenechte odradit, tento vizuální IQ test je těžší, než vypadá, a jen málokomu se podařilo najít řešení. Můžete se pokusit vyřešit další vizuální hádanky, které vám pomohou zdokonalit vaše dovednosti.

Na opravený obrázek se můžete podívat, abyste lépe pochopili, kde je 5 rozdílů. Zde je vysvětlení této hádanky.

© Simpujcka

 

Chyba 1: Je na chlapcově batohu. Když se pozorně podíváte, zjistíte, že se liší barvou.
Chyba 2: Je na batohu matky. Když se podíváte pozorně, uvidíte, že na každém obrázku je malý zip, který se ztrácí.
Chyba 3: Je na holčičce. Když se pozorně podíváte, uvidíte, že se poloha její ruky trochu mění.
Chyba 4: Je na otci rodiny. Všimněte si, že poloha jeho přední nohy je na obrázcích odlišná.
Chyba 5: Je stále na otci rodiny. Podívejte se pozorně na jeho tvář. Na obou obrázcích je vidět, že jeho uši nejsou stejné.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.