Vítejte » NOVINKY » IQ test: Vyřešte rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 20 sekund.

IQ test: Vyřešte rovnici přesunutím jedné zápalky za méně než 20 sekund.

Není nic lepšího než matematické hádanky, které stimulují váš mozek.

Nabízíme vám tento test IQ, abyste mohli zhodnotit své intelektuální schopnosti. Věnujte čas přemýšlení a kreativitě, abyste tento test zvládli. Vyzkoušejte různé metody.

Nespěchejte a nevzdávejte to, zvládnete to. Soustřeďte se a začněte, jakmile budete připraveni.

Z čeho se tento test skládá?

Zobrazí se vám obrázek s rovnicí. Tato hádanka vyžaduje vaše matematické, logické a analytické schopnosti. Abyste uspěli, musíte opravit chybu v rovnici 6+4=4.

© Simpujcka

 

Na jedné straně kravaty je součet čísel šest (6) a čtyři (4). Na druhé straně máte výsledek, kterým je číslo (4). Jak vidíte, v této operaci je chyba. Všimněte si, že složky operace, tj. čísla, jsou trochu zvláštní, protože se zapisují pomocí několika shod.

Abyste v tomto testu uspěli, musíte přesunout jedinou shodu, abyste změnili součásti operace a opravili chybu. Použijte trpělivost, soustředění a logiku k analýze testu a jeho úspěšnému zvládnutí.

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.