Vítejte » NOVINKY » IQ test: Vyřešte tuto výzvu pro mozek za méně než 32 sekund. Váš úspěch nebo neúspěch vám řekne mnoho o vaší inteligenci!

IQ test: Vyřešte tuto výzvu pro mozek za méně než 32 sekund. Váš úspěch nebo neúspěch vám řekne mnoho o vaší inteligenci!

Zde je obtížný IQ test, který vás na pár vteřin vyvede z míry!

Vyzkoušejte si svou inteligenci a logiku v tomto matematickém IQ testu, který je podle uživatelů internetu jedním z nejobtížnějších. Jeho absolvováním si budete moci změřit své IQ a schopnost řešit problémy.

Pokud máte kreativní mysl a dobře vyvinutý smysl pro dedukci, bude pro vás snadné tento hlavolam vyřešit ve stanoveném čase!

IQ test: „Jaké číslo v kruhu chybí?

S tímto komplexním IQ testem můžete posoudit svou inteligenci tím, že si otestujete své myšlení a rozumové schopnosti.

Pro jistotu vám doporučujeme, abyste se pečlivě soustředili, protože na prokázání své geniality budete mít jen několik sekund! Jste připraveni na tuto výzvu?

Vaším úkolem bude určit hodnotu, která by měla být v prvním kolečku místo otazníku. Začněte hledáním logiky výpočtu tří kruhů a proveďte operaci, která vás dovede ke správné odpovědi.

Přemýšlejte rychle, protože na splnění tohoto úkolu máte pouze 32 sekund!

© Simpujcka

 

IQ test: správná odpověď

Měli byste vědět, že tuto matematickou úlohu se v časovém limitu pokusilo vyřešit mnoho lidí, ale jen málokomu se to podařilo. Pokud se vám v tomto případě podařilo najít správnou odpověď, znamenalo by to, že jste skutečný génius!

Než začnete cokoli vyvozovat, pojďme si nejprve ověřit, zda máte správnou odpověď uvedenou níže.

© Simpujcka

 

Řešení

Chybějící číslo v kruhu je 26. Jak získáte tuto odpověď? Museli jste postupovat podle této logiky: Kruh 1 + kruh 3 = kruh 2. Pak máte :

17 = 9 +8,
8 = 5 + 3 a,
40 = 26 + 14.

Pokud jste tento IQ test zvládli, gratulujeme vám! Nepochybně máte velkou schopnost uvažování a rychlost myšlení, což vám jistě usnadní každodenní život.

Přesto vám gratulujeme, i když jste v této matematické soutěži neuspěli, protože jste se odvážili a strávili jste čas hledáním odpovědi. Zároveň vám doporučujeme, abyste IQ testy využili ke stimulaci svých mentálních schopností a příště tak zlepšili své výsledky.

Pokud se vám tento IQ test líbil, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.