Vítejte » NOVINKY » IQ test: zkuste vyřešit tuto hádanku a zjistěte, jak jste pozorní!

IQ test: zkuste vyřešit tuto hádanku a zjistěte, jak jste pozorní!

Tato hádanka je určena pro lidi s vynikajícím pozorovacím talentem. Jste si jisti, že to chcete zkusit?

Jak se dnes cítíte? Udělali jste si před začátkem dne alespoň čas na řádný odpočinek? Abyste si mohli na chvíli odpočinout, doporučujeme vám vyzkoušet si tuto vizuální hádanku. Využijte příležitosti k troše zábavy a úniku od každodenního shonu. Posaďte se tedy, udělejte si pohodlí a pusťte se do tohoto testu, jakmile se budete cítit připraveni.

Co tento hlavolam obnáší?

U této malé hádanky vám předložíme obrázek několika ptáků. Na první pohled vypadají všichni stejně. Ale jak se dalo očekávat, jeden bude od ostatních vyčnívat. Vaším cílem je najít toho lichého.

Nesnažte se vybrat ptáka náhodně. Místo toho využijte svůj pozorovací talent a věnujte pozornost drobným detailům. Nespěchejte, využijte své schopnosti a v případě potřeby překonejte své hranice, ale nevzdávejte se, dokud nevyzkoušíte všechno.

© Simpujcka

 

Jaký smysl má taková hádanka?

Stejně jako zbytek vašeho těla, i mozek potřebuje údržbu, aby zůstal zdravý a aktivní. Potřebuje tedy trénink a cvičení, ale pozor, abyste se nepřetěžovali. Hádanky slouží jak k procvičení mozku, tak k jeho pobavení.

Tím, že vám tento typ hádanek zabere jen pár minut času a je zábavný, vám vlastně umožní dekompresi a odreagování od denní rutiny. Navíc, i když je tento druh hlavolamu skvělou zábavou, pomáhá vám také optimalizovat váš výkon.

Zde například budete muset využít své pozorovací schopnosti, ale také se budete muset přemáhat, abyste zůstali soustředění a věnovali pozornost každému detailu obrázku.

Podařilo se vám vetřelce odhalit? Nyní je čas podívat se na řešení.

Gratulujeme všem, kterým se podařilo vetřelce mezi všemi těmi ptáky najít. Vaše schopnost soustředit se a vizuální výkony byly působivé.

Těm z vás, kterým se to nepodařilo, to nevadí, jsme vděční, že jste se o to pokusili. Ve skutečnosti vám pomůžeme dotyčného ptáka najít. Ve skutečnosti je třetí pták vpravo v páté řadě odspodu na obrázku ten lichý.

Podívejte se na něj znovu: má jinou rektriku než ostatní ptáci. Abychom vám pomohli, zde je řešení v obrázcích.

© Simpujcka

 

Doufáme, že jste se dobře bavili. Pokud ano, doporučujeme vám sdílet tuto hádanku na sociálních sítích.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.