Vítejte » Jak psát modrými písmeny v aplikaci WhatsApp!

Jak psát modrými písmeny v aplikaci WhatsApp!

Věděli jste, že zprávy ve službě WhatsApp můžete obarvit tím, že je napíšete modře? Ne? Pak je tento článek určen právě vám! Projděte s námi fascinujícím světem kopírování a vkládání a zjistěte, jak můžete v mžiku oka proměnit svůj nudný rukopis v modře zbarvenou komunikaci v aplikaci WhatsApp. Jednoduchý a účinný trik, díky kterému se stanete hvězdou svých konverzací. Buďte však opatrní, vždy zaručte bezpečnost svých dat. Jste připraveni přidat svým zprávám modrou barvu?

Jak psát modře ve službě WhatsApp: Tipy, které potřebujete znát

V neustále se rozvíjejícím světě rychlých zpráv si téměř miliarda lidí zvolila jako svou oblíbenou platformu WhatsApp. Každý den se na této neuvěřitelné síti vyměňují obrázky, videa, emotikony a texty všeho druhu. Málokdo však zná trik, jak psát modré texty v aplikaci WhatsApp. Proto vám dnes ukážeme, jak na to.

Možnosti formátování textu ve službě WhatsApp

Nejprve si ujasněme jednu věc: WhatsApp nabízí několik možností formátování textu, které zlepšují komunikaci. Zprávy můžete posílat tučně, kurzívou, přeškrtnutě a dokonce i monospace. Přitom ve výchozím nastavení není k dispozici specifická barva textu.

Kouzlo kopírování a vkládání

Trik, jak získat modrý text ve službě WhatsApp, spočívá ve stažení externí aplikace nebo v jednoduchém zkopírování a vložení ze zdroje obsahujícího barevný text.

Jak používat modrý text ve službě WhatsApp

Nejprve musíte najít text napsaný modrou barvou, a to buď v dokumentu aplikace Word, nebo na webové stránce. Zpočátku není modrý text, ale hypertextové odkazy. Chcete-li tento text získat, jednoduše klikněte pravým tlačítkem myši na text s hypertextovým odkazem, vyberte možnost „kopírovat“ a poté jej vložte do zprávy ve službě WhatsApp. Ke změně barvy textu a jeho zkopírování do aplikace WhatsApp můžete použít také aplikace třetích stran, například Blue Words.

Je však třeba poznamenat, že používání těchto aplikací třetích stran společnost WhatsApp nedoporučuje z důvodu bezpečnosti a důvěrnosti dat.

Věci, které je třeba vzít na vědomí

Na závěr jedno varování. Je důležité si uvědomit, že modrý text je spojen s funkcí hypertextového odkazu a že každá modrá zpráva bude pravděpodobně takto vnímána. Je proto zásadní, abyste svým kontaktům sdělili, že vaše zprávy obsahují modrý text bez odkazu, a ujistili je, že kliknutí na něj nehrozí.

Stručně řečeno, psaní modrou barvou v aplikaci WhatsApp není přímou funkcí aplikace, ale tímto tipem můžete tuto mezeru určitě zaplnit a dodat svým zprávám barevný nádech!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.