Vítejte » NOVINKY » Jaké číslo chybí? Pokud dokážete vyřešit tento IQ test, jste génius!

Jaké číslo chybí? Pokud dokážete vyřešit tento IQ test, jste génius!

Pouze 3 % účastníků v této mozkové soutěži uspěla. Dokažte, že jste jedním z nich!

Chcete před odchodem do práce povzbudit svůj mozek? Chcete trávit volný čas intelektuální činností? Tento IQ test je přesně to, co potřebujete!

Díky této matematické logické výzvě se můžete na několik sekund rozptýlit a zároveň posílit a změřit své kognitivní schopnosti. Jste na to připraveni?

IQ test: „Jaká je hodnota chybějícího čísla?

Váš úspěch v tomto inteligenčním testu bude znamenat, že jste génius. Vždyť tuto matematickou hádanku zvládnou vyřešit pouze lidé s vysokou úrovní IQ. K tomu musíte mít příkladnou rychlost myšlení a také nevídaný smysl pro analýzu a číselnou logiku. Myslíte si, že tento úkol zvládnete?

Dokažte to nyní tím, že se začtete do obrázku níže. Jedná se o posloupnost čísel spojených pravidlem výpočtu, které musíte uhodnout, abyste našli chybějící číslo. Na vyřešení této početní úlohy máte 12 sekund.

© Simpujcka

 

IQ test: správná odpověď

Našli jste na tomto obrázku zdůvodnění a logiku výpočtu? Pokud ano, našli jste číslo, které doplňuje posloupnost čísel. Gratulujeme! Jste skutečný génius. Dokázali jste se soustředit na všechny nápovědy.

IQ test: správná odpověď

Našli jste na tomto obrázku zdůvodnění a logiku výpočtu? Pokud ano, našli jste číslo, které doplňuje posloupnost čísel. Gratulujeme! Jste skutečný génius. Dokázali jste se soustředit na nalezení všech indicií.

Podívejte se na obrázek na další straně a najděte chybějící číslo, abyste pochopili logiku výpočtu, kterou jste museli dodržet, abyste tuto mozkovou úlohu zvládli.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.