Vítejte » NOVINKY » Jste člověk, který se umí prosadit, když je to nutné? Tento osobnostní test to odhalí!

Jste člověk, který se umí prosadit, když je to nutné? Tento osobnostní test to odhalí!

Co jste na tomto obrázku viděli jako první?

Dnešní test je založen na první věci, které si vaše oko všimne. Když už mluvíme o očích, máme pro vás zajímavou anekdotu. Věděli jste, že lidé s modrýma očima jsou tolerantnější k alkoholu než normální lidé? Ale na druhou stranu jsou méně tolerantní ke slunečnímu světlu. Záhada, která zatím není dobře vysvětlena, ale souvisí s melaninem. V dnešním testu se pokusíme zjistit některé vaše povahové rysy. Jste člověk, který se umí prosadit, odpověď bude záviset na tom, co jste viděli jako první?

© Simpujcka

 

Viděli jste nakousnuté jablko?

Je možné, že patříte k lidem, kteří se rádi ujímají vedení a mají silné sklony k dominanci. Raději jste tím, kdo vede, než tím, kdo se řídí pokyny druhých. Tato povaha se vysvětluje silným sebevědomím a schopností rád riskovat. Jste schopni zvládat obtížné situace a rychle se rozhodovat.

Tato dominance však může být někdy některými lidmi vnímána jako agresivita, arogance nebo pýcha. Měli byste si proto uvědomit dopad svého chování na druhé a nesnažit se je příliš ovládat. Pro budování zdravých vztahů je důležité naslouchat druhým. Komunikace a spolupráce jsou často nezbytné pro úspěch v mnoha situacích, a to jak profesních, tak osobních.

Viděli jste nějaký pár?

Pokud jste si vybrali tuto hlavu, může to znamenat, že jste člověk, který raději bere život takový, jaký je, aniž by se příliš staral o to, co se může stát. Pravděpodobně jste spontánní člověk, který rád žije v daném okamžiku, aniž by předem příliš plánoval nebo organizoval.

Jste také člověk, který si nerad dělá starosti s nepodstatnými věcmi. Raději si zachováváte uvolněný přístup a snadno se přizpůsobujete měnícím se situacím. Díky této povaze jste v životě celkově spokojení, ale dejte si pozor na lehkomyslnost.

Tato vlastnost může mít i své nevýhody. Přílišnou laxností vám může v životě obecně chybět organizace a plánování. Pokud se něco pokazí, snadno propadáte panice.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.