Vítejte » NOVINKY » Jste génius? Pak tento IQ test zvládnete bez problémů, že?

Jste génius? Pak tento IQ test zvládnete bez problémů, že?

Pokud si myslíte, že tento složitý úkol dokážete vyřešit, musíte o sobě tvrdit, že jste génius!

Dnešní vizuální výzva je matematická výzva, která vám umožní ukázat svou genialitu! Abyste tuto výzvu vyhráli, budete muset využít své matematické schopnosti a být opravdu rychlí v analýze. Odvážíte se ji vyřešit?

Vizuální test: „Který z těchto vzorců je správný?

Abyste prokázali svou geniální inteligenci, musíte zjistit, který z rovnic A, B, C a D je správný vzorec. Pak k tomu pozorujte a analyzujte následující obrázek. Máte dvě váhy s různými tvary, které se navzájem vyvažují.

© Simpujcka

 

Některé tvary na pravé stupnici odpovídají tvarům na levé stupnici. Je na vás, abyste mezi nabízenými možnostmi našli logickou a efektivní metodu, jak najít správnou odpověď! Máte na to 10 sekund!

IQ test: správná odpověď

Deset vteřin vypršelo! Nyní je čas odhalit řešení této matematické výzvy!

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a odhalili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.