Vítejte » NOVINKY » Jste génius? Pokud ano, odhalte chybu maximálně do jedné minuty!

Jste génius? Pokud ano, odhalte chybu maximálně do jedné minuty!

Přijměte tuto zábavnou výzvu a vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti.

Génius se vyznačuje impozantní inteligencí, která je doprovázena neúprosnou logikou. Pomocí tohoto cvičení budete moci zjistit, zda jste dostatečně chytří a logicky uvažující, abyste mohli být nazýváni géniem. Stačí jeden nebo dva pohledy, abyste našli přesné řešení této hádanky. Je to příležitost využít své intelektuální schopnosti a zároveň se pobavit.

Co se od vás v této výzvě očekává

Dostanete obrázek. V tomto případě jsou zvenčí vidět dvě budovy. Jak však vidíte, na obrázku je chyba. Vaším úkolem je tedy tuto chybu identifikovat. Jediným omezením je, že na pochopení a nalezení problému na této fotografii máte méně než minutu. Uspět ve stanoveném čase je hodno génia.

© Simpujcka

 

Proto to, jak rychle tuto výzvu splníte, rozhodne o tom, zda jste dostatečně chytří na to, abyste byli géniem. Ujistěte se však, že jste při tomto cvičení uvolnění. Není důvod se stresovat nebo na sebe tlačit. Naopak stres může být hlavní překážkou. Udělejte si čas na odpočinek, soustřeďte se a pokuste se výzvu splnit.

Abychom vám pomohli, zde je malá nápověda: na tomto obrázku má zjevnou logickou chybu. Nesoustřeďte se jen na budovu, ale snažte se podívat na celý obraz.

Čas vypršel. Našli jste chybu?

Průměrný člověk by přišel na to, co je na obrázku špatně, zatímco génius by chybu identifikoval okamžitě. Nezapomeňte, že je možné, že vás zpomalí stres nebo nesoustředěnost. Chcete-li tedy uspět, musíte začít s relaxací. To vám usnadní soustředění.

Logická chyba, kterou jste potřebovali odhalit, byla na obloze, ale abyste ji identifikovali, museli jste se nejprve podívat na celý obrázek a pak zkontrolovat všechny drobné detaily. Použitím této techniky jste mohli prokázat svou inteligenci.

Na první pohled vše vypadá logicky, a přesto by vás měl zaujmout jeden detail: vpravo nahoře máme úplněk a půlměsíc.

© Simpujcka

 

Pokud jste si budovu pouze prohlédli, pak ano, nemá žádné stavební chyby. Pokud jste se však podívali na celý obrázek a sledovali detaily, měli jste si této chyby všimnout. Podívejte se na naše další hádanky, vizuální výzvy a testy osobnosti.

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.