Vítejte » Jste si jistý, že jste citlivý? Mezi ženami, které hrají volejbal, není možné nevidět 3 rozdíly.

Jste si jistý, že jste citlivý? Mezi ženami, které hrají volejbal, není možné nevidět 3 rozdíly.

Prouvez que vous êtes le plus sensible en finissant ce test visuel en 25 secondes.

Jak rostete, váš mozek se vyvíjí v závislosti na podnětech, které dostává. Čím těžší práci mu dáte, tím snadněji bude rychle luštit hádanky a problémy. Vizuální testy jsou jednou z možností, jak zvýšit bystrost mozku a mysli. Zlepšují pozorovací schopnosti a pozornost k detailům. Po absolvování těchto testů se tak stanete chytřejším člověkem než obvykle. Co takhle vyzkoušet svou citlivost pomocí této výzvy?

Najděte chyby

V této soutěži máte k dispozici dva obrázky. Na první pohled mají stejný původ. Na obou fotografiích jsou dvě ženy hrající volejbal na pláži. Pravidla jsou jednoduchá, musíte určit 3 chyby, které dělají rozdíl mezi dvěma obrázky. A to není vše, tento test musíte zvládnout za 25 sekund. Pořiďte si časovač a zjistěte, jak jste si vedli.

Carilah 5 perbedaan pada gambar wanita bermain voli pada tes fokus dengan cepat.

Řešení vizuální zkoušky

Našli jste chyby? Pokud ano, je to úžasné! Máte velmi bystré oko.

Pokud vám to uniklo, zde je řešení.

Leták 5 perbedaan pada gambar tes fokus.

První chybou je účes prvního hráče. Všimněte si, že těsně nad brýlemi má jinou linii vlasů.

Druhou chybou je míč. Pozorně si prohlédněte žlutý pruh, který je na něm nakreslen. Na prvním obrázku končí modrá čára pod páskou dole, zatímco na druhém pokračuje až nahoru.

A konečně třetí rozdíl je na písku u stehna druhého hráče.

Účel vizuálních testů

Vizuální testy jsou zábavným a zajímavým způsobem, jak posoudit intelektuální schopnosti člověka. Pomáhají také zlepšovat kognitivní schopnosti. Jinými slovy, po každodenním cvičení budete mít jiný mozek. Bude si lépe umět poradit se složitými situacemi a rychle přemýšlet o řešení.

Existuje několik druhů vizuálních testů. Všechny se zaměřují na vaši vizi. Testují totiž nejen mozek, ale také oči, protože tyto dva orgány jsou neoddělitelné. Poté vás čekají testy optických klamů, při kterých se budete muset hodně soustředit. V tomto typu výzvy je předmět natolik skrytý v detailech, že jen menšině se podaří hádanku dokončit ve stanoveném čase.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.