Vítejte » HOROSKOP » Která astrologická znamení budou s největší pravděpodobností žít po zbytek života sama?

Která astrologická znamení budou s největší pravděpodobností žít po zbytek života sama?

Pravděpodobně jste už slyšeli citát „je lepší být sám než být sám“. Někdy je samota volbou, jindy je však skutečností. Zatímco někteří lidé si skutečně užívají společnost druhých, jiní dávají přednost životu o samotě, a to z dobrého důvodu: jsou velmi nároční a vybíraví. Tito lidé nikdy nenajdou toho pravého. Najít osobu svých snů je pro ně téměř nemožná mise! To je případ rodilých příslušníků 3 znamení zvěrokruhu. Těžko si vybírají, ale také těžko žijí, a tak riskují, že skončí sami. Objevte je.

Osamělost lze vyhledávat nebo prožívat. Některá znamení zvěrokruhu se vyznačují samotářskou stránkou, jiná mají zvláštní charakter, který je může nutit žít v osamění. Tato 3 znamení zvěrokruhu mají ze své samoty potěšení. Klid, duševní pohoda… Důvodů je mnoho. Někteří z nich však riskují, že stráví svůj život o samotě. Zde je důvod.

Která 3 znamení zvěrokruhu s největší pravděpodobností stráví zbytek života o samotě

Tato znamení zvěrokruhu mají zvláštní povahu, která je nutí být sama. Nejsou ve své podstatě špatná, ale spíše se s nimi špatně žije.

Beran, ohnivé a impulzivní znamení

Beran je ohnivé a vášnivé znamení. Od přírody jsou impulzivní, mohou se vrhnout do nové zkušenosti, aniž by na ni byli skutečně připraveni. To se jim stává i ve vztazích. V návalu vášně může vstoupit do vztahu s přílišnou sebedůvěrou, ale brzy se zklame. Vysoká očekávání, která si klade, ho nakonec zklamou.

Beran je také velmi dynamické znamení. Tento bonviván se vyhýbá rutině a monotónnosti. Jakmile pomine počáteční vášeň, může se Beran cítit ve vztahu znuděný. Toto ohnivé znamení přitahuje to, co nemůže mít, takže pokud je jeho partner přístupný a snadno sváděný, může ho to rychle omrzet.

Pokud může být pro Berany obtížné s někým žít, je to také kvůli jejich ohnivému temperamentu. Jsou vznětliví, rychle se rozčilují a mohou být i násilní. Mohou také přijímat rozhodnutí ve spěchu, čehož později často litují. A to není všechno. Beranům také chybí takt. Mluví bez filtru. Nikdy se nezdráhá vyjádřit hloubku svých myšlenek, aniž by přejal slova nebo chodil kolem horké kaše. To může být zraňující, zejména proto, že se toto ohnivé znamení vyjadřuje bez přemýšlení o tom, jak se může cítit druhá osoba. Ve vztazích má Beran dominantní a autoritativní stránku. Rádi mají poslední slovo a nemají rádi, když jim někdo odporuje. Často je obtížné se s nimi dohadovat nebo dosáhnout kompromisu.

Panna, perfekcionistické znamení, které miluje samotu

Rodilí příslušníci tohoto znamení vám to potvrdí, jsou velmi perfekcionističtí! Jsou svědomití, pečlivě zkoumají i ten nejmenší detail. Uspokojit je je velmi obtížný úkol. Podle astroložky Niny Kahn se rodilí příslušníci tohoto znamení snaží o dokonalost ve všech aspektech svého života. V práci, ale i ve vztazích. Tato posedlost může být pro osobu, která s nimi sdílí život, únavná. Neustále budou mít pocit, že je s nimi něco v nepořádku nebo že nesplňují očekávání Panny, a to je může vést k odklonu. Zvláště proto, že toto zemské znamení může být k druhým velmi kritické. Poukazují na nedokonalosti, které vidí u druhých, a to jim může ztěžovat život. Vždy mají co říct, ale hlavně mají vždy co kritizovat!

Toto znamení je také nekompromisní a tvrdé. Hledají to nejlepší pro sebe, ale i pro ostatní, a tak pokud mají pocit, že pro vás nejsou dost dobří, bez problémů vás nechají jít. Velmi přemýšlivý, rodák tohoto znamení nepřijímá žádné rozhodnutí, které by po jeho prostudování dobře nezvládl. Převrací ho ve všech směrech a nevynechá žádný detail! Udělal by chybu? Raději by zemřel! Panny přemýšlejí příliš, až z toho onemocní. Ve skutečnosti si představují všechny možné scénáře situace a fixují se spíše na negativní body. Tímto způsobem si přidělávají zbytečné starosti a stres.
Pokud jsou Panny velmi perfekcionistické a náročné, je to způsobeno jejich komplexem méněcennosti. Chybí jí sebedůvěra, a to její úzkost ještě prohlubuje. Kritizování druhých je pro ni způsob, jak se ujistit.

Také toto zemské znamení vyhledává stabilitu. Nemají zájem o přechodné vztahy. Proto Panna hledá stabilního partnera, kterému může důvěřovat. Až na to, že nedůvěřují snadno! Panny jsou ve skutečnosti velmi skeptické. O všem pochybují… dokonce i o sobě!

Pokud Panna kvůli svým velmi vysokým nárokům a očekáváním riskuje, že skončí sama, je třeba říci, že jí to nevadí. Panny nejsou příliš společenské. Toto domácí znamení nemá problém být samo a má velkou schopnost řešit problémy samo. Společnost druhých je může někdy unavovat a mohou cítit potřebu trávit čas o samotě.

Kozoroh, pracovitý člověk

Kozoroh je pracovité znamení. Jeho prioritou je? Jeho práce bez váhání. Na romantické vztahy mu nezbývá čas. Kromě toho svůj soukromý život vždy odsouvá do pozadí. Od přírody ambiciózní, myslí především na svůj profesní postup. Perfekcionista a velmi vybíravý, toto zemské znamení nepřijme do svého života jen tak někoho. Nestačí ho jen milovat, ale musíte mu ukázat, že na to máte. Vztahy vnímá jako projekt, proto se jen tak snadno nezaváže. Toto znamení je velmi orientované na práci, čas považuje za peníze. Raději tráví čas na svých projektech než ve společnosti druhých. Ve skutečnosti je jejich rozvrh tak nabitý, že jen těžko hledají volnou chvilku pro své okolí. Vzhledem k tomu Kozorohům nikdy nezbývá volný čas na poznávání nových lidí, nebo dokonce na trávení kvalitního času s partnerem. Tato nedostupnost často rozčiluje lidi, kteří s nimi sdílejí život.

Na povrchu chladní a necitliví Kozorozi mají potíže s vyjadřováním svých emocí. V lásce navíc nikdy neudělají první krok. Těžko poznáte, jestli se do vás zamilovali! Věděli jste, že u znamení Kozoroha můžete narazit na jeho chlad, nedostupnost a potřebu stáhnout se do samoty? Vždycky potřebuje odejít, aby se uzavřel do sebe a ponořil se do své samoty, je to potřeba, kterou cítí, aby zpochybnil mnoho věcí ve svém životě a dobil si baterky…

Kromě svých chyb mají i vlastnosti, které je odlišují navzdory jejich samotářské stránce, jež tvoří jejich vlastní specifičnost. Dejte jim šanci…

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.