Vítejte » : Která z těchto dvou žen je matkou dítěte? Na vyřešení hádanky máte 10 sekund

: Která z těchto dvou žen je matkou dítěte? Na vyřešení hádanky máte 10 sekund

Dokážete v tomto novém náročném testu rozpoznat chlapcovu matku?

Tento IQ test je vizuální výzvou a logickým cvičením. Je to jedna z nejoblíbenějších hádanek na internetu, ale také jedna z nejsložitějších. Pokud se vám podaří najít správnou odpověď v rekordně krátkém čase, znamená to, že jste génius inteligenčního testu. Budete patřit do této kategorie? Chcete-li to zjistit, vyzýváme vás, abyste přijali tuto výzvu. Hodně štěstí!

Kdo je matkou dítěte? Pravidla hry

Dnešní mentální test spočívá v identifikaci matky dítěte. Na obrázku je malý chlapec, který sedí nízko nad zemí. Po obou stranách sedí na židli dvě ženy a dívají se směrem k dítěti. Jedna z nich je jeho matka a vy nám musíte říct, která.

Abyste v této soutěži uspěli, musíte být pozorní a mít dostatečně bystré oko, abyste si všimli drobných detailů na obrázku. Vzhledem k tomu, že máte pouze 10 sekund, musíte se také dobře soustředit. Bez těchto vlastností jsou vaše šance na úspěch minimální. Navíc se jen málo lidí může pochlubit tím, že matku dítěte našli v daném časovém limitu.

Jakmile se budete cítit připraveni, vyzveme vás k zahájení testu. A jakmile budete mít odpověď nebo vám vyprší vteřiny, zjistěte níže, zda jste v testu IQ uspěli, nebo ne.

© Simpujcka

 

Zjistěte, kdo je matkou dítěte: řešení

Přemýšlíte o odpovědi, ale nejste si jisti? To je v pořádku. Přinášíme vám řešení tohoto mentálního testu, abyste si mohli být jisti. Pokud jste se však spletli, nezapomeňte, že to nic nedokazuje. Tento test měří vaše vizuální a logické schopnosti. V žádném případě vás však neurčuje. Pokud chcete příště uspět, trénujte. Zvykněte si na rychlou práci zraku a mozku.

Kromě toho byste měli vědět, že chlapcova matka je žena vlevo. Důvodem této odpovědi je, že chlapec, aby se cítil jistě, se k ní otáčí a hraje si jejím směrem. Žena má navíc pokrčené nohy. Jedná se o ochrannou pozici.

Jak dlouho trvalo těm z vás, kteří jste se trefili, než jste identifikovali matku? V každém případě si můžete gratulovat, protože jen málokdo dokázal tento náročný IQ test zvládnout.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.