Vítejte » HOROSKOP » Láska, randění a láska na první pohled: tato astrologická znamení často nacházejí lásku… v práci!

Láska, randění a láska na první pohled: tato astrologická znamení často nacházejí lásku… v práci!

Někteří jako svůdný Lev nebo překvapivý Střelec najdou lásku vždy a všude, jiní jako plachý Kozoroh se těžko seznamují s lidmi mimo svůj blízký okruh. Hledání lásky je vždy dobrodružství. Pro dobrodružnější Střelce to může být na druhém konci světa nebo v práci! Zjistěte, která znamení mají největší šanci najít lásku v práci!

Smyslné Váhy, pracoviště… nejlepší místo, kde někoho najít.

Okouzlující Váhy (23. září – 23. října) jsou expertem na svádění v práci. Toto vzdušné znamení, kterému vládne Venuše, planeta lásky, se nikdy neunaví používat svůj šarm, a to i na své kolegy. Něžná Váha přece není nevěrná žena! Pokud v práci najde toho pravého, může jí to vydržet!

Romantický Býk, tajný románek

Navzdory své pověsti pracovitého a kartářského člověka může klidný Býk (20. dubna – 20. května) rychle propadnout mukám vášně. Když je zamilovaný, nic mu nezabrání prožívat milostný románek, i když je to s jeho šéfem! Na druhou stranu přemýšlivý Býk není typ, který by se vzdal kariéry. V práci bude umět svůj vztah před ostatními kolegy utajit, aby se vyhnul konfliktům.

Diskrétní Panna, dobrodružství a ne jen jedno!

O smyslné Panně (23. srpna – 22. září) je již známo, že je nejlepší milenkou zvěrokruhu. Nebojí se mít vícenásobný románek, a to i s několika kolegy v práci! Možná právě proto má nerozhodná Panna potíže s dlouhodobě trvajícími vztahy…

A co ostatní znamení?

Když nejste příliš společenští Blíženci, může být obtížné seznámit se s lidmi. Setkání s láskou vyžaduje otevření se druhým, a to může být pro některé, například pro plaché Ryby, složité! Neztrácejte naději, každé znamení může najít ten správný milostný protějšek! Velká láska se již možná skrývá mezi vašimi kolegy v práci.

Každé ráno objevte svůj horoskop dne, který sestavili naši odborníci.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.