Vítejte » NOVINKY » Logický test: Co je na obrázku špatně? Máte 10 sekund!

Logický test: Co je na obrázku špatně? Máte 10 sekund!

Jste schopni určit, co je na obrázku špatně?

Obraz, který vám dnes předkládáme, vypadá velmi klidně, ale něco je špatně. Musíte otevřít oči a nebát se podívat. Když už mluvíme o strachu, věděli jste, že někteří lidé trpící ommatofobií se bojí lidských očí? Tato fobie se promítá do panického strachu dívat se lidem do očí a naopak. V testu, který vám předkládáme, se budete muset podívat na ilustraci, přímo do očí, a najít prvek, který není normální.

Co je na tomto obrázku, který vypadá naprosto normálně, špatně?

Dnešní test je vizuální a analytický. Budete muset použít obě dovednosti, abyste našli narušitele na obrázku. Není to nutně obtížné, ale některé dovednosti jsou potřeba k tomu, abyste poznali, co je špatně. Je určen především dospělým a děti ho pravděpodobně nezvládnou.

© Simpujcka

 

Chcete-li projít tímto vizuálním testem, musíte obrázek pečlivě prozkoumat a zjistit, co je špatně. Může to být předmět, část scenérie, barva nebo celkový vzhled, který neodpovídá určité logice reality. Prohlédněte si všechny prvky obrázku a všechny detaily, narušitel je někde skrytý. Je důležité dávat pozor a být vnímavý, abyste zjistili, co je špatně. Buďte opatrní, tento test je časově omezený a na nalezení tohoto prvku máte pouze 10 sekund.

Našli jste na obrázku chybu?

Časový limit 10 sekund vypršel. Test je nyní u konce. Doufáme, že se vám tato malá hra líbila a našli jste správnou odpověď.

Řešení testu

Na první pohled tato ilustrace odráží dokonalý obraz kampaně, zatím na ní není nic špatného. Vaše oko však začaly rušit tři prvky, které dokonale vynikají: auto, postava se psem a nápis. Vaše vize je správná, vetřelec se nachází mezi těmito třemi propozicemi.

Pokud nejprve prozkoumáme auto, zjistíme, že jezdí vlevo a že volant je vpravo. Na tom není nic špatného, některé země jezdí vlevo. Za druhé, starý muž kráčí uprostřed silnice, také nic neobvyklého, protože tam není chodník. Za třetí, směrovka, je to směrovka pro křižovatku. Protože se však jedná o silnici vlevo, měla by být značka na druhé straně silnice.

© Simpujcka

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.