Vítejte » Logický test: Dokážete najít chybějící číslo v tomto trojúhelníku?

Logický test: Dokážete najít chybějící číslo v tomto trojúhelníku?

Tento logický test obsahuje čísla zobrazená v trojúhelníku. Je to test pro génie, který je náročný jak na jejich schopnost pozorování, tak na rychlost, s jakou problém vyřeší.

Testuje jejich uvažování v určitém časovém limitu a schopnost použít logické myšlení k odhalení záhadného čísla v trojúhelníku.

Jaké číslo na trojúhelníku chybí?

Při tomto logickém testu je třeba přijít na logiku čísel uvedených v trojúhelníku, abyste našli chybějící číslo. K rozluštění souvislostí mezi jednotlivými čísly v trojúhelníku je zapotřebí hodně pozorování. Musíte najít správný způsob přístupu k problému a následně logickou úvahu.

Jakmile zjistíte, co je navzájem spojuje, bude snazší najít chybějící číslo. Logický test se může zdát na první pohled obtížný, ale jde v něm především o vizualizaci, inteligenci a zdravý rozum. Tento logický test je přístupný každému. Změří vaše analytické schopnosti, pokud se vám podaří rychle najít odpověď.

© Simpujcka

 

Proč se účastnit logického testu?

Logický test je způsob testování inteligence pomocí mozku. Rychlost analýzy logického testu je důležitá zejména při náboru zaměstnanců. Jedná se o dovednost, která je velmi žádaná pro řešení problémů ve většině profesí.

Testuje totiž, zda má uchazeč schopnosti logicky uvažovat. Tento logický test se předkládá zejména kandidátům v oblasti vývoje datových věd, architektury nebo programování.

Jaké je tedy řešení?

V první řadě je třeba si uvědomit, že součet obou stran je 36. Chcete-li tedy zjistit chybějící číslo, stačí sečíst všechna čísla, tj. 32, a získat 36, chybějící číslo je 4.

© Simpujcka
mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.