Vítejte » NOVINKY » Logický test: Která nádrž bude plná dříve? Vyzkoušejte si své IQ!

Logický test: Která nádrž bude plná dříve? Vyzkoušejte si své IQ!

Logické úlohy jsou v současné době velmi populární a dnes tu máme jednu obzvlášť zajímavou. Nabízíme vám vyřešit test dne, který spočívá v tom, že analýzou obrázku, na němž je několik vodovodních trubek, zjistíte, která nádrž se naplní jako první.

Odpověď musíte najít pomocí logiky a matematiky.

Tento úkol zahrnuje analytické a logické myšlení a nabízí skvělou příležitost, jak se pobavit a zároveň si procvičit komplexní řešení problémů. Z těchto důvodů tedy zveme všechny, aby se této výzvy zúčastnili a zlepšili si tak své logické a matematické schopnosti. Pokud jste tedy připraveni, je čas přijmout dnešní výzvu a najít řešení!

© Simpujcka

 

Vyzkoušejte si své schopnosti a zjistěte, která nádrž bude plná jako první!

Tento test je dobrým způsobem, jak otestovat svou koncentraci a logické schopnosti. Podívejte se na obrázek: nádrže jsou propojeny potrubím. Soustřeďte se na hladinu vody a velikost nádrží a zjistěte, která nádrž bude plná jako první.

Dejte si pozor na nástrahy: hladina vody se může měnit podle počasí nebo tlaku v hadici. Úroveň obtížnosti testu zjistíte pohledem na posuvník na obrázku. Tak co, jste připraveni přijmout tuto výzvu?

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.