Vítejte » NOVINKY » Logický test: Najděte čtyřmístný kód za méně než 40 sekund a otestujte své IQ!

Logický test: Najděte čtyřmístný kód za méně než 40 sekund a otestujte své IQ!

Logické testy a testy myšlení jsou mezi milovníky her a výzev velmi oblíbené. Obzvláště oblíbené jsou na sociálních sítích, protože stimulují mozek a dávají každému šanci vyniknout. Dnes pro vás máme novou výzvu: najděte kód!

Tato hádanka se skládá z obrázku s 5 špatnými kombinacemi, které však dávají nápovědu. Musíte uhodnout, co je kód, tj. správná kombinace 4 čísel. Tato hra je velmi podnětná a trénuje váš mozek při hledání řešení složitých problémů.

Jak vidíte, tento test pro vás bude výzvou, abyste využili veškerou svou logiku a schopnost vymýšlet řešení. Tak co, zvládnete tuto výzvu? Pokud ano, postupujte podle pokynů níže a najděte kód!

© Simpujcka

 

Pravidla, která je třeba dodržet při řešení výzvy

Abyste v této soutěži uspěli, musíte být velmi pozorní a soustředění. Pravidla jsou jednoduchá: musíte najít správný čtyřmístný kód. Za tímto účelem se podívejte na barevné tečky za každou kombinací čtyř čísel.

  • Bílá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno.
  • Žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli.
  • zelená tečka znamená, že jedno z čísel je ve správném rámečku.

Abyste našli kód, musíte se pokusit znovu vytvořit posloupnost čtyř čísel, která bude odpovídat barvě teček.

Tento úkol je obtížný, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Nalezení řešení proto vyžaduje hodně času a soustředění. Každou kombinaci je totiž třeba pečlivě prostudovat, abyste našli správný kód, ale také abyste se vyvarovali špatných pokusů, které pouze zabrání nalezení řešení.

Upozornění! Barevné body nejsou umístěny v pořadí. Na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte pouze 40 vteřin, proto nespěchejte a ujistěte se, že jste si prohlédli každou barevnou tečku, než budete pokračovat dál.

Při řešení hádanky je důležité používat logické myšlení, abyste přišli na řešení. Hádanky a jiné rébusy totiž pomáhají stimulovat mozek a cvičí ho v přemýšlení. Čím více budete svou mysl procvičovat, tím lepší bude vaše paměť a analytické schopnosti.

Díky praxi budete schopni rychleji analyzovat složité situace a snadněji nacházet řešení. Řešením hádanky dne se tedy můžete nejen bavit, ale také trénovat svůj mozek!

Úkol je vyřešen!

Víme, že na řešení výzvy čekáte. Proto vás už déle čekat nenecháme. Řešení je zobrazeno na obrázku; čísla, která ho tvoří, jsou barevná, takže se budete muset pozorně dívat, abyste našli kód.

A kód, který je třeba najít, je 8426! Gratulujeme všem, kteří našli odpověď za méně než 40 sekund!

© Simpujcka

 

Vyzvěte své přátele a rodinu, aby přijali výzvu! Sdílejte tento článek na sociálních sítích a pozvěte celý svět, aby se k vám připojil. Vytvářením všech těchto zábavných her, které vám každý den zpřístupňujeme, trávíme spoustu času.

Proto nás nesmírně potěší, když budete tento článek sdílet. Je důležité vědět, že soutěživý duch je klíčem k udržení kondice, takže vyzvěte sebe i své blízké!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.