Vítejte » NOVINKY » Logický test: otestujte své IQ a najděte kód za 40 sekund!

Logický test: otestujte své IQ a najděte kód za 40 sekund!

Vaším úkolem je najít kód analýzou obrázku.

Dnešní hádanka je zkouškou logiky a myšlení při hledání kódu. Nyní se podíváme, jak to můžete udělat.

Logické a hádankové testy jsou velmi oblíbené a mohou být velmi zábavné. Často se vyskytují na sociálních sítích, kde jsou oblíbené, protože umožňují uživatelům soutěžit v podnětných a zábavných výzvách.

V dnešní hádance budete muset najít třímístný kód pomocí analýzy obrázku, který obsahuje 4 špatné kombinace, ale obsahuje vodítka, která vám pomohou při hledání.

Vaším úkolem je najít kód analýzou obrázku a s přihlédnutím k různým vodítkům a symbolům určit správnou kombinaci. Jste připraveni? Hodně štěstí!

© Simpujcka

 

Pravidla pro řešení výzvy

Pro úspěch v soutěži je důležité pozorovat a soustředit se. Při hledání správného třímístného kódu je nutné dodržovat pravidla. Po každé kombinaci sledujte barevné tečky.

  • Bílá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno.
  • žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli.
  • Zelená tečka znamená, že jedno z čísel je ve správném poli.

Jedná se o středně obtížný úkol, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Pozorným sledováním a dodržováním pravidel můžete vyřešit tuto hádanku a najít správný třímístný kód!

Vezměte prosím na vědomí! Barevné body nejsou seřazeny. Na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte 40 sekund.

K nalezení šifry v hádance dne je nutné použít logické myšlení. Rozvoj kognitivních schopností vám pomůže zapamatovat si a řešit problémy.

Trénink mozku zlepšuje logické myšlení a stimuluje kreativitu. Každodenním tréninkem se tak zlepšují kognitivní schopnosti a zdokonalují dovednosti.

Řešení hádanek je snazší a kódy se objevují rychleji. Používání logického myšlení navíc pomáhá bojovat proti stárnutí mozku a zachovávat paměť.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.