Vítejte » NOVINKY » Logický test : Splňte tento úkol a pomozte pirátovi vypočítat hmotnost diamantu. Kolik má položit na váhu?

Logický test : Splňte tento úkol a pomozte pirátovi vypočítat hmotnost diamantu. Kolik má položit na váhu?

Vyřešte tento logický test a zjistěte, zda jsou váš mozek a rozumové schopnosti stále vynikající.

Tuto hádanku zvládne každý, ale jen ti nejlepší ji zvládnou za několik sekund. Možná jste zvědaví, zda budete patřit mezi génie, nebo ne. Čtěte dále a zjistěte, zda dokážete projít nebo neprojít jako většina uživatelů internetu.

Logický test, který prověří vaše rozumové schopnosti

Cíl testu je jednoduchý, jak ukazuje obrázek níže. Vaším úkolem je pomoci pirátovi otevřít truhlu s pokladem. K tomu budete muset určit hmotnost modrého diamantu. K tomu použijte ostatní závaží na obrázku. Pokud chcete mít co největší šanci na úspěch, je zapotřebí soustředění a pozornosti.

© Simpujcka

 

Jaké jsou dobré důvody pro provedení tohoto logického testu?

Hry s čísly jsou odjakživa známé jako relaxační aktivity, které výrazně snižují stres. Díky tomuto testu si také zlepšíte koncentraci. Pokud uděláte i sebemenší chybu v určení hmotnosti některého z předmětů, neuspějete.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže se na další stránce zobrazí řešení.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.