Vítejte » NOVINKY » Logický test: Vyzkoušejte své vizuální schopnosti a najděte chybějící tvar v této hádance!

Logický test: Vyzkoušejte své vizuální schopnosti a najděte chybějící tvar v této hádance!

Jste dost bystří na to, abyste našli tvar, který následuje po této hádance?

V této skládačce jsou vám předloženy různé obrázky. Na první pohled vypadají jako oči, které se rozbíhají do všech stran. Když už mluvíme o směru pohledu, věděli jste, že tento orgán vidí obráceně?

Je to proto, že zakřivená část rohovky v přední části oka zkresluje světlo, které do něj vstupuje. Výsledkem je, že to, co je vnímáno sítnicí, se dostává do nesprávného směru. Díky mozku je však tento obraz otočený, a proto vidíte věci normálně. V dnešním testu musíte v této hádance najít nějaký smysl.

Jak vyřešíte tuto vizuální hádanku za méně než 20 sekund?

Tento test není obtížný a je vhodný i pro děti. Neměli byste ji však podcenit, protože na její absolvování máte pouze 20 sekund.

© Simpujcka

 

K nalezení chybějícího tvaru budete muset použít všechny své vizuální schopnosti, ale také dedukci. Ve čtverci je 8 tvarů a otazník, který představuje tvar, který je třeba najít.

Vpravo máte různé tvary a pouze jeden z nich je odpověď, kterou je třeba najít. Musíte vybrat jeden z těchto tvarů v logickém pořadí a v časovém limitu.

Řešení najdete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.