Vítejte » HOROSKOP » Mars ve Lvu od 21. května do 10. července 2023: jeho vliv na astrologická znamení

Mars ve Lvu od 21. května do 10. července 2023: jeho vliv na astrologická znamení

Planeta Mars začíná novou otočku na kole zvěrokruhu. Ve Lvu rudá planeta probouzí naši kreativitu a posiluje naše sebevědomí. Zde se dozvíte, jak budou vypadat následující týdny pod vlivem Marsu ve Lvu pro všechna astrologická znamení.

Co se vlastně stane, když se nejnadměrnější planeta soustavy setká s nejzběsilejším astrologickým znamením? To se dozvíte v nadcházejících týdnech, kdy se vzpurný Mars rozhodl, že se usadí v domě Lva. Když se spojí bojovník a král vesmíru, vznikne jen elektrizující kombinace. Nadcházející období slibuje být dynamické a pestré. Je na čase vystoupit do popředí, vyzařovat svou sílu a dát věci znovu do pohybu. Jste připraveni na vesmírný remake filmu „Rychle a zběsile“?

Kdy Mars vstoupí do znamení Lva?

Mars je od 25. března 2023 v Raku a tlačí nás k tomu, abychom do své práce vložili srdce. Až na to, že každé sladké intermezzo jednou skončí. Od 21. května do 10. července 2023 bude Mars k radosti všech ve Lvu. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že planeta akce prochází hyperaktivním znamením. To slibuje desetinásobné zvýšení naší energie a zejména probuzení našeho podnikatelského ducha. Spojením se Lvem, jemuž se přezdívá rudá planeta, se uvolňuje naše kreativita. Pod jejím vlivem se pravděpodobně staneme podnikavějšími a především odvážnějšími. Snadněji se nám tak bude dařit nacházet originální řešení. A co víc, díky přítomnosti Marsu ve Lvu přestanete pochybovat o své schopnosti zazářit. Je čas nasadit si pláštěnku superhrdiny nebo oslnivou korunu a hrdě a jasně ukázat, že jsme šéfové!

Jakou roli hraje planeta Mars ve Lvu?

Mars v astrologii představuje naši činnost. Svou sílu a energii dáváme do služeb svých ambicí. V nadcházejících týdnech by mělo být posíleno naše sebevědomí. Planeta nám pomáhá uvědomit si své kvality a svou hodnotu. A protože Lev rád září, pomáhá nám dát o sobě vědět a být viděn tím, že rozvíjíme svůj šarm. S Marsem ve Lvu se hranice zvedají a projekty se opět rozjíždějí. Tempo se zrychluje a my jsme vyzváni, abychom budoucnost budovali jinak. Jdeme cestou potěšení, porušujeme rutinu a porušujeme kódy. Pokud emulace slibuje pozitivní výsledky, bude nutné si v tomto období dávat pozor, abychom nepodlehli netrpělivosti. Jak víme, Lev může mít mírné sklony k sobectví, a dokonce chce všechno řídit. (Nejsme to my, říká to astrologie.) Abyste se tedy vyhnuli přehmatům, měli byste se uklidnit a naučit se dávat čas na čas.

Mars ve Lvu: Která znamení mají v roce 2023 největší štěstí?

Tranzit planet nikdy nemá stejný vliv na různá znamení zvěrokruhu. To znamená, že astrologická znamení nepociťují energie stejným způsobem. Tranzit Marsu ve Lvu by tak měl přinést štěstí třem šťastlivcům. Astrolog Marc Angel vysvětluje: „Toto období bude příznivé pro Střelce, kteří získají zpět své superlativy. Mars ve Lvu ho bude tlačit k tomu, aby šel kupředu a chopil se iniciativy. Ještě lépe se mu vrátí energie. Totéž platí pro Blížence. Znepokojen příchodem Saturna v Rybách, který ho zřejmě uvrhne do zmateného klimatu, nabízí Mars ve Lvu prvnímu vzdušnému znamení možnost dostat hlavu nad hladinu. „Přechod Marsu do Lva musíme vnímat jako první návrh. Všechno, co v příštích týdnech podnikne a iniciuje, bude mít šanci se naplnit, až Venuše 6. června vstoupí do Lva. Měl by proto toto období plně využít k reaktivaci své sítě. Na milostné frontě by to mohl být začátek krásného příběhu.

A konečně, protichůdné prvky se někdy vzájemně doplňují. „Mars ve Lvu může být výzvou pro lidi narozené ve znamení Vodnáře. To však nemusí nutně znamenat špatné znamení. Naopak. Vodnáři musí vystoupit ze své komfortní zóny, aby využili tohoto planetárního pohybu, který jim může pomoci uvolnit jejich kreativitu a zároveň získat větší sebevědomí. Pro ostatní astrologická znamení nejde ani tak o to, že by jim štěstí nepřálo, jako spíše o to, že přechod Marsu ve Lvu bude nenápadnější. Pokud však máte ve svém horoskopu umístění ve Vodnáři, Střelci nebo Blížencích (ascendent nebo místo Marsu v horoskopu), mohly by být účinky intenzivnější, než se očekávalo. Přepněte se tedy do režimu akce-reakce a vše si prostudujte, abyste věděli, co můžete v nadcházejících týdnech očekávat.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.