Vítejte » Zprávy » Máte schopnosti génia? Dokažte to vyřešením této hádanky za méně než 10 sekund!

Máte schopnosti génia? Dokažte to vyřešením této hádanky za méně než 10 sekund!

Pouze skutečný profesionál najde správnou odpověď v čase, který má k dispozici.

Není nic lepšího než vizuální hádanka, která prověří vaše intelektuální a pozorovací schopnosti. Tento malý test pomůže stimulovat váš mozek, protože se na první pohled může zdát snadný, ale není tomu tak. Soustřeďte se a pokuste se úkol splnit. Na nalezení správné odpovědi budete mít pouze 10 sekund. Snažte se, ale nezapomeňte, že čas běží.

IQ test: pokyny, kterými se řiďte

U tohoto testu se vám zobrazí obrázek. Na obrázku jsou čtyři (4) ženy. Každá z nich má vlastní postavu a styl: nevypadají stejně. Abyste v tomto testu uspěli, musíte zjistit, která z nich je nejstarší. Budete však čelit dalšímu problému. Na výběr budete mít maximálně 10 sekund. Budete muset zkombinovat rychlost, soustředění, inteligenci a logiku.

© Simpujcka

 

Jaký smysl má taková výzva?

No, 99 % lidí, kteří se pokusili vyřešit tuto hádanku, neuspělo. To by vás mělo motivovat ještě více, protože splnění tohoto testu by dokázalo, že jste opravdu génius. Navíc je důležité, abyste se pokusili tento druh hádanky vyřešit, abyste se otestovali, ale také abyste se procvičili. Čím více si totiž procvičíte mozek, tím více se zlepší vaše intelektuální schopnosti. Je to dobrý způsob, jak si zdokonalit své pozorovací schopnosti a zdokonalit svou logiku. Časový limit vás donutí vyniknout, a tím zvýrazní, čeho jste skutečně schopni.

Deset vteřin je pryč. Našli jste správnou odpověď?

Žena v modrém a bankovním kostýmku byla ze všech nejstarší. Upřímně gratulujeme těm, kteří uspěli. Jste jedni z mála lidí, kteří mají předpoklady pro skutečného génia.

Jak vidíte, nestačilo vybrat jednu z žen náhodně. Museli jste se soustředit na detaily. Jestliže na první pohled vypadaly všechny mladě, existoval jeden detail, který umožnil rozlišit, která z nich je starší než ostatní. Neměli jste se soustředit na oblečení, ale spíše na tvář každé z nich. Všichni totiž měli přirozené vlasy, až na toho, který byl oblečený v modrém. Proč tomu tak bylo? Protože měla paruku, takže měla co skrývat. Abyste si to lépe představili, bude vám řešení sděleno na obrázku hned níže.

© Simpujcka

 

Nezapomeňte pozvat své přátele a rodinu, aby si test vyzkoušeli a dokončili ho sdílením na sociálních sítích.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.