Vítejte » NOVINKY » Matematická hádanka: Jen opravdový génius najde řešení do 30 sekund!

Matematická hádanka: Jen opravdový génius najde řešení do 30 sekund!

Pokud máte rádi matematiku, čísla a logické hry, pak je tento hlavolam určen právě vám.

Přijměte výzvu k procvičení a zároveň dokažte, že jste génius. Máte na to třicet (30) sekund. Začněte, jakmile se budete cítit připraveni.

Z čeho se skládá tato hádanka?

Chcete-li vyřešit tuto hádanku, pokuste se určit hmotnost mrkve. Hmotnost mrkve se pohybuje od jednoho (1) do pěti (5) kg. K tomu budete mít k dispozici několik obrázků vah. Najdete na nich závaží a různé druhy ovoce a zeleniny. Než zjistíte hmotnost mrkve, musíte postupně vypočítat hmotnost jednotlivých potravin. Nezapomeňte, že máte pouze třicet (30) sekund.

© Simpujcka

 

Proč řešit matematické hádanky?

Je důležité věnovat čas odpočinku a načerpání nových sil. Pokud však chcete tento čas odpočinku využít co nejlépe, není nic lepšího než malé puzzle. Matematické hádanky totiž stimulují váš mozek a pomáhají vám relaxovat. Výsledkem bude snížení hladiny stresu a vyšší produktivita.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.