Vítejte » NOVINKY » Matematická hádanka: otestujte své schopnosti a IQ s touto výzvou, vyrovnejte rovnici za 60 sekund přesunutím pouze 1 zápalky!

Matematická hádanka: otestujte své schopnosti a IQ s touto výzvou, vyrovnejte rovnici za 60 sekund přesunutím pouze 1 zápalky!

Hádankou dne je jednoduchá matematická rovnice, která skrývá hlubší problém. 1+2+3+8=21 je falešná rovnice. Úkolem hádanky je najít správné řešení za méně než 60 sekund.

IQ testy a hádanky jsou populární již řadu let a často se používají jako způsob měření inteligence člověka. Tyto testy jsou oblíbené také na sociálních sítích, kde je lze sdílet jako hry.

V současné době existuje nekonečné množství testů a hádanek, které lze nabízet na denní bázi a které umožňují účastníkům odhalit své schopnosti a inteligenci.

Tento konkrétní hlavolam je skvělým způsobem, jak otestovat své matematické schopnosti, a my vás zveme, abyste se pokusili najít řešení dříve, než vyprší čas. Je to jen na vás!

© Simpujcka

 

Dnešní test IQ!

Dnes vám nabízíme hádanku, která vás určitě prověří! Abyste v této soutěži uspěli, budete muset pozorně sledovat a soustředit se. Abyste našli řešení, budete muset přemýšlet nestandardně.

K vyřešení této rovnice budete moci posunout pouze jednu zápalku. Tak co, jste na tuto výzvu připraveni?

Hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat naši mysl a zlepšit naši kreativitu. Abychom uspěli, musíme pečlivě pozorovat a soustředit se na daný úkol. Jednotlivé dílky skládačky do sebe musí dokonale zapadat a my musíme najít způsob, jak je poskládat.

K vyřešení úkolu je zapotřebí dobré pozorování, soustředění a pochopení problémů.

Musíme být také připraveni zkoušet různé způsoby řešení, dokud nenajdeme to správné. Tento proces může být velmi uspokojivý a náročný, když se nám podaří skládačku úspěšně vyřešit.

Hlavolam náročný na mozek

V posledních dnech se na sociálních sítích, zejména na Twitteru a Instagramu, začala šířit velmi populární výzva neboli hádanka. Uživatelé mají za úkol najít řešení hádanky: 7+2+3+9=21. V této hádance se objevuje několik slov. Nás ohromili ti, kteří našli správnou odpověď za méně než 60 sekund!

Všechny chceme povzbudit ve vaší zvídavosti a kritickém myšlení. Proto jsme výše umístili obrázek, který vysvětluje řešení. Doufáme, že vás tato výzva duševně stimulovala a že jste si čas strávený jejím řešením užili.

© Simpujcka

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.