Vítejte » NOVINKY » Matematická hádanka: Uhodněte chybějící číslo do 10 sekund!

Matematická hádanka: Uhodněte chybějící číslo do 10 sekund!

Pokud dokážete najít chybějící čísla za pouhých 10 sekund, patříte mezi elitu.

Tato výzva je skvělým způsobem, jak si na omezenou dobu otestovat své myšlenkové schopnosti. Je pro chytré a rychle uvažující lidi. Patříte do tohoto výjimečného kruhu? Udělejte si test a zjistěte to.

Jak vyřešit tento IQ test?

Pro tento úkol budete mít obrázek, který obsahuje brokolici, pomeranče a kiwi. Součtem těchto plodů získáte číslo jako odpověď. Vaším úkolem je najít odpověď na poslední rovnici, tedy kolik je kiwi + pomeranč + brokolice. Buďte rychlí, protože na vyřešení tohoto problému máte pouze 10 sekund. Nezapomeňte se vyzbrojit železnou soustředěností. Je to výzva, která zní lákavě, ale pozor na neopatrnost, mohla by vás přijít draho.

Jste na tuto výzvu připraveni?

Tato hádanka je cvičením, které vám pomůže zbystřit mysl a zlepšit myšlení. Řešení tohoto problému bude vyžadovat velké soustředění. Test můžete provést s přáteli nebo rodinou, ale než začnete, stáhněte se, požádejte o ticho… Zkrátka je požádejte, aby vás nerušili.

Odpověď: Jaká byla odpověď?

Našli jste odpověď? Ve skutečnosti si tato hádanka jednoduše vypůjčuje pravidla základní matematiky. Zde je tedy dlouho očekávaná odpověď.

Tento problém vyřešíte tak, že ovoce nahradíte čísly. Takže pomeranč je 1, kiwi je 3 a brokolice je 7. Po provedení tohoto úkonu rychle naleznete odpověď na poslední rovnici. Hádanka zní 1 +3 +7= ? A odpověď je 11.

Vyřešili jste rovnici?

Pokud jste tuto hádanku vyřešili za 10 sekund, gratulujeme vám! Patříte skutečně k elitě. Jste pohotoví a dokážete najít vynikající řešení obtížného problému.

Nebuďte však smutní, pokud se vám to nepodaří. Byla to obtížná hádanka, která vyžaduje cvik. Důvodem, proč jste nenašli odpověď, může být to, že jste nepraktikovali. Abyste měli bystrou mysl, a zejména abyste vyřešili matematický problém za 10 sekund, je třeba cvičit. Proto pokračujte ve cvičení.

Objevte vzrušující IQ testy na našich stránkách

Nadchla vás tato výzva? Chcete ještě vyzkoušet své hranice a inteligenci? Nebo si jen chcete vytrénovat mozek? Naše stránky nabízejí nespočet hádanek, od jednoduchých až po ty složitější. Každý si zde najde něco pro sebe.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.