Vítejte » NOVINKY » Matematický IQ test: Dokážete vyřešit tuto hádanku za méně než 45 sekund?

Matematický IQ test: Dokážete vyřešit tuto hádanku za méně než 45 sekund?

Dokažte, že máte vysoké IQ, vyřešením této matematické hádanky.

Dnešní hádanka je jednoduchý obrázkový problém založený na rovnici. Vyzýváme vás, abyste tuto hádanku vyřešili výpočtem hodnot přiřazených jednotlivým objektům na obrázku.

Pouze 3 % lidí, kteří se ji pokusili vyřešit, dokázali najít správnou odpověď. Myslíte si, že ji dokážete vyřešit za méně než 45 sekund?

Prezentace testu matematického IQ

Dnešní IQ test prověří vaše pozorovací schopnosti a logiku. Hádanka je prezentována formou rovnic, které představují různé předměty: balónek, větrák a hodinky. Vaším úkolem je najít hodnotu každého objektu za méně než 45 sekund.

© Simpujcka

 

Je to závod s časem, ve kterém se ukáže, jak rychlý je váš mozek. Abyste našli správný výsledek, musíte použít svou logiku a základní znalosti matematiky. Budete také muset být vysoce analytičtí a inteligentní.

Klikněte na „Další“ níže a zobrazte si řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.